moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zmiana na stanowisku Zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna

Środa, 22 czerwca 2022
  • Zmiana na stanowisku Zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna

Dotychczasowy zastępca prezydenta Jarosław Grobelny, odchodzi do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, na stanowisko prezesa spółki. Joanna Śmigielska, dotychczasowa Sekretarz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie zostanie zastępczynią prezydenta. Formalnie zmiana, o której informujemy już dziś, nastąpi faktycznie 8 września.



tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 29.06.2022 10:54  Odpowiedz na komentarz

    Do wyborów to PiS rozda wszystkie PIENIĄDZE Polski, ale tylko młodym i seniorom ! Żeby na nich głosowali .
    Po wyborach będzie bezrobocie i głód ! Zabiorą trzy razy tyle ile dali , OCZYWIŚCIE nie ze swoich . TAKĄ ma metodę ten rządzący PiS ! Masakra dla Polski !

    30.06.2022 07:46

    PiS rządzi już drugą kadencję. Na zakończenie pierwszej kadencji też pani Arleta pisała ,że po wyborach bedzie bezrobocie i głód! I co ? Jest już 4 lata po poprzednich wyborach i Nie ma bezrobocia i nie ma głodu w Polsce. Prosze więć Arleto nie straszyć ludzi PiS em. to jest działanie wstretne i nie uczciwe !!

    30.06.2022 00:05

    Policz ile dało po i komuniści a ile zabrali być może jesteś za młoda ale w internecie wszystko jest można sprawdzić,gdyby rządzili do dziś bylibyśmy sprzedani zachodowi jak tuczniki na spędzie.

  • Lepszy PIS niż Budasz i jego Zespół.

  • 27.06.2022 07:33  Odpowiedz na komentarz

    No to wyścig do wyborów przyszłorocznych już się zaczął. Budasz i Grobelny członkowie "dwóch róznych partii ?" Ale nie mogą sobie nawzajem podkładac nóg w kamppanii wyborczej do SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ. jEDEN ZAKŁAD- PEC BEDZIE "POMAGAŁ" JEDNEMU. A URZĄD mIEJSKI BEDZIE "POMAGAŁ" DRUGIEMU. Ciekawe jak te instytucje bedą wtedy funkcjonowały. Zapewne wszystko spadnie na barki zastępców ! Byle tylko nie wygrałi kandydaci "przekletej" partii PiS.

  • 25.06.2022 07:44  Odpowiedz na komentarz

    Nie pozwólmy żeby PiS rządził Gnieznem ! PiS ma wielki apetyt na urząd prezydenta Budasza.

    26.06.2022 12:59

    Jak dalej będą rządzić POkemony to wszystko w Gnieźnie sprzedadzą a na dodtek wytną,więc Beato pomyśl zanim coś napiszesz...

  • 22.06.2022 22:30  Odpowiedz na komentarz

    Szczurków wyścig ciąg dalszy ..

  • 22.06.2022 22:05  Odpowiedz na komentarz

    Nie udało się sprzedać Gniezna Niemcom ? Powiedzmy w końcu dość peowcom w Gnieźnie!

  • A CO ? ZABRAKŁO wam drzew do wycinania i Trzeba spierd...ć ? Sprzedać też już nie ma co ?

PODOBNE TEMATY
Bazar odzieżowy na Wenei Latarnia na Wenei zaprasza na bazar odzieżowy, gdzie można będzie sprzedać lub kupić używane ubrania.... Środa, 29 czerwca 2022
Miało kosztować 3,5 mln zł - wykonawcy chcą dwa razy tyle! Co dalej z targowiskiem przy ul. Wyszyńskiego? Mimo planowanej inwestycji, targowisko przy ul. Wyszyńskiego pozostanie na razie bez zmian. O przyczynach... Środa, 29 czerwca 2022
Jarosław Grobelny żegna się z Urzędem Miejskim Po prawie 8 latach pracy w Urzędzie Miejskim zastępca Prezydenta Miasta Gniezna, Jarosław Grobelny wybiera... Środa, 22 czerwca 2022
Muzyka z Afryki w Latarni na Wenei Latarnia na Wenei - plenerowy dom kultury przy jeziorze Jelonek - zaprasza na pierwszy koncert z cyklu... Środa, 22 czerwca 2022