moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Akcja Poszukiwany

Wtorek, 28 września 2010
  • Akcja Poszukiwany

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie podczas akcji POSZUKIWANY przeprowadzonej w piątek, 24 września 2010 roku zatrzymali 8 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni w wieku od 22 do 52 lat poszukiwani byli w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Akcją objęto teren naszego miasta jak również gnieźnieńskiego powiatu. Udział w niej wzięli policjanci Wydziału Prewencji, Kryminalnego, PG jak również policjanci z Komisariatów Policji znajdujących się w gnieźnieńskim powiecie. Efektem akcji było zatrzymanie 8 osób poszukiwanych, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszystkie osoby były poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie i zgodnie z wydanymi nakazami Sądowymi zostały przewiezione do najbliższego Zakładu Karnego.
Pierwszego z nich policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą gnieźnieńskiej komendy zatrzymali w Modliszewie. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec tej miejscowości poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.
Kolejnym był 52-latek z Trzemeszna. Zatrzymany został zatrzymany przez policjantów z tamtejszego Komisariatu Policji. Poszukiwany przez ten sam Sąd w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.
Trzecim z kolei poszukiwanym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Trzemeszno. Wcześnie rano został zatrzymany przez miejscowych funkcjonariuszy. On również poszukiwany był w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.
Następnym, tym razem zatrzymanym przez policjantów z Komisariatu Policji w Witkowie, okazał się 33-letni mieszkaniec Niechanowa. On również poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.
Natomiast w Goślinowie gnieźnieńscy dzielnicowi zatrzymali również poszukiwanego przez ten sam Sąd 27-letniego mężczyznę, celem doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego.
W Gnieźnie funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali 43-letniego mieszkańca tej miejscowości, który tak jak jego poprzednicy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie, celem doprowadzenia do Zakładu Karnego. 
Kolejnym zatrzymanym, tym razem przez mundurowych z Trzemeszna, okazał się 22-letni mieszkaniec tej miejscowości poszukiwany w celu odbycia kary w Zakładzie Karnym.
Ostatniego poszukiwanego, 47-letniego mieszkańca gminy Gniezno zatrzymali policjanci rewiru dzielnicowych. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020
Dzielnicowy z Czerniejewa realizuje zadanie priorytetowe Dzielnicowy rejonu nr I gmina Czerniejewo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości... Wtorek, 5 maja 2020
Policjanci przechwycili 85 gramów amfetaminy. Podejrzany już usłyszał zarzuty Policjanci z Kłecka i z Gniezna zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, podejrzewanego... Wtorek, 5 maja 2020