Sparing trampkarzy Akademii Pelikan Niechanowo

Środa, 24 lutego 2021
  • Sparing trampkarzy Akademii Pelikan Niechanowo

W niedzielę trampkarze Akademii Pelikan Niechanowo udali się do Poznania na spotkanie sparingowe, gdzie przyszło im się zmierzyć z Przemysławem Poznań.

Początek spotkania należał do podopiecznych Zbigniewa Kościańskiego, gdzie to jego podopieczni dyktowali warunki i prowadzili grę. Do przerwy zespół z Plant prowadził 2:0. Druga połowa to wyrównana walka i ostateczny wynik 6:4 dla gospodarzy. Warto zaznaczyć, iż był to pierwszy sparing rozegrany na świeżym powietrzu a podopieczni trenera Kościańskiego do tej pory trenowali tylko na hali pracując nad motoryką. Spotkanie pokazało, iż zespół trampkarzy dysponuję szerokim składem gdyż zawodnicy rezerwowi bardzo dobrze weszli w mecz zastępując podstawowych graczy. Według opinii trenera cały zespół wypadł lepiej niż dobrze.

tekst: Informacja prasowa