moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aktualności Straży Miejskiej

Piątek, 23 września 2011
  • Aktualności Straży Miejskiej

19 września do Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące dużego ogniska na ul. Kolejowej. Na miejscu okazało się, że w ten nietypowy sposób próbował pozbyć się zalegającej papy pracownik jednej z mieszczących się tam firm.

Odkryta studzienka

21 września Patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dot. odkrytej studzienki wodociągowej pod wiaduktem Gdańskim przy jeziorze Winiary. Interwencje niezwłocznie przekazano do PWiK.  W/w studzienka jest notorycznie odkrywana przez osoby których bezmyślność może kiedyś doprowadzić do tragedii.
 

Pogryzienie pod „Biedronką”

Wczoraj Miał miejsce kolejny przypadek pogryzienia kobiety przez luzem biegającego psa. Do zdarzenia doszło pod marketem Biedronka przy ul. Witkowskiej. Właścicielka agresywnego zwierzęcia robiła w tym czasie zakupy. Przywiązała zwierzę wcześniej pod sklepem jednak pies oswobodził się i zaatakował przechodzącą kobietę. Właścicielka psa otrzymała wezwanie do siedziby Straży Miejskiej gdzie ma się stawić z aktualna książeczką szczepień. Mandat karny za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia to kwota od 50 do 250 zł.

Z książki interwencji Straży Miejskiej

  • 17.09.2011r.- zgłoszenie dotyczyło leżącego mężczyzny w Parku Miejskim. Patrol Straży Miejskiej udał się we wskazane miejsce gdzie obudzono i wylegitymowano śpiącego mężczyznę . Okazał się być osobą bezdomną.
  • 19.09.2011r.- przechylony znak drogowy D-1 (droga z pierwszeństwem przejazdu) na chodnik przy ul. Wschodniej). Interwencje przekazano odpowiednim służbom.
  • 19.09.2011r.- mieszkańcy ul. Łubieńskiego zgłosili interwencje dot. szczekającego i wyjącego całymi dniami psa. Strażnicy przeprowadzili rozmowę z właścicielem zwierzęcia.
  • 19.09.2011r.- wycinka drzew na ul. Cymsa. Na miejscu okazało się, że pracownicy firmy Urbis wykonują zlecone prace polegające na przycinaniu gałęzi co nie jest niezgodne z prawem.
Straż Miejska

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Nielegalne składowisko w Mnichowie! WIOŚ kontroluje i nakłada kary, Urząd Gminy Gniezno milczy Jeszcze przed rokiem 2015 w Mnichowie powstało dzikie składowisko żwiru, ziemi, gruzu, tłucznia, drzewa... Wtorek, 19 maja 2020
16-latek pobity przez grupę mężczyzn! Sportowiec musiał przerwać treningi We wtorek, 28 kwietnia, ok. godz. 17.00 na ul. Zamiejskiej w Gnieźnie doszło do pobicia 16-letniego... Wtorek, 5 maja 2020
Pracowity weekend Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego Okres długiego weekendu był czasem intensywnej pracy patroli z Wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego.... Wtorek, 5 maja 2020
Dzielnicowy z Czerniejewa realizuje zadanie priorytetowe Dzielnicowy rejonu nr I gmina Czerniejewo informuje o wdrożeniu "Planu Działania Priorytetowego" w miejscowości... Wtorek, 5 maja 2020