Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Aktualności Straży Miejskiej

Piątek, 23 września 2011
  • Aktualności Straży Miejskiej

19 września do Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące dużego ogniska na ul. Kolejowej. Na miejscu okazało się, że w ten nietypowy sposób próbował pozbyć się zalegającej papy pracownik jednej z mieszczących się tam firm.

Odkryta studzienka

21 września Patrol Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dot. odkrytej studzienki wodociągowej pod wiaduktem Gdańskim przy jeziorze Winiary. Interwencje niezwłocznie przekazano do PWiK.  W/w studzienka jest notorycznie odkrywana przez osoby których bezmyślność może kiedyś doprowadzić do tragedii.
 

Pogryzienie pod „Biedronką”

Wczoraj Miał miejsce kolejny przypadek pogryzienia kobiety przez luzem biegającego psa. Do zdarzenia doszło pod marketem Biedronka przy ul. Witkowskiej. Właścicielka agresywnego zwierzęcia robiła w tym czasie zakupy. Przywiązała zwierzę wcześniej pod sklepem jednak pies oswobodził się i zaatakował przechodzącą kobietę. Właścicielka psa otrzymała wezwanie do siedziby Straży Miejskiej gdzie ma się stawić z aktualna książeczką szczepień. Mandat karny za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia to kwota od 50 do 250 zł.

Z książki interwencji Straży Miejskiej

  • 17.09.2011r.- zgłoszenie dotyczyło leżącego mężczyzny w Parku Miejskim. Patrol Straży Miejskiej udał się we wskazane miejsce gdzie obudzono i wylegitymowano śpiącego mężczyznę . Okazał się być osobą bezdomną.
  • 19.09.2011r.- przechylony znak drogowy D-1 (droga z pierwszeństwem przejazdu) na chodnik przy ul. Wschodniej). Interwencje przekazano odpowiednim służbom.
  • 19.09.2011r.- mieszkańcy ul. Łubieńskiego zgłosili interwencje dot. szczekającego i wyjącego całymi dniami psa. Strażnicy przeprowadzili rozmowę z właścicielem zwierzęcia.
  • 19.09.2011r.- wycinka drzew na ul. Cymsa. Na miejscu okazało się, że pracownicy firmy Urbis wykonują zlecone prace polegające na przycinaniu gałęzi co nie jest niezgodne z prawem.
Straż Miejska

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Strażnicy miejscy mogą wejść do domu w celu przeprowadzenia kontroli Po artykule związanym z mandatami nakładanymi na osoby spalające śmieci w domowych piecach pojawiły... Wtorek, 8 października 2019
Wandal z targowiska skazany! Prace społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie przez pół roku, pokrycie szkód w wysokości 2 029 zł... Czwartek, 3 października 2019
Kontrole Straży Miejskiej w zakresie spalania w piecach niedozwolonych odpadów Przełom września i października, chłodne wieczory i noce spowodowały pierwsze interwencje Straży Miejskiej... Czwartek, 3 października 2019
Uczniowie "Ósemki" sprzątali las 19 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie wzięli udział w ogólnopolskiej... Czwartek, 19 września 2019