moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Posłanka Paulina Hennig-Kloska spotyka się z mieszkańcami

Wtorek, 9 lipca 2019
 • Posłanka Paulina Hennig-Kloska spotyka się z mieszkańcami

Posłanka Paulina Hennig-Kloska ruszyła w trasę po okręgu. W sobotę wystartowało zapowiadane wcześniej Letnie Biuro Poselskie. Parlamentarzystkę wraz z zespołem można było spotkać na gnieźnieńskim Rynku. Dziś Letnie Biuro przeniosło się na skwer u zbiegu ulic Chrobrego i Łubieńskiego.

Mimo jesiennej pogody nastroje są gorące i zagrzewające do jesiennej walki. Wielu mieszkańców naszego miasta pyta o ostateczny kształt koalicji opozycji licząc na szerokie porozumienie. Wiele rozmów dotyczy sfer zaniedbanych przez obecny rząd. Głównie służby zdrowia, edukacji, ochrony środowiska oraz praw osób z niepełnosprawnością. Te ostatnie czują się oszukane przez premiera Morawieckiego, który w trakcie kampanii obiecywał im nowe dodatki, o których dziś już nikt w PiS nie pamięta - powiedziała po dwóch dniach akcji Paulina Hennig-Kloska. Mieszkańcy bardzo chętnie wymieniają się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Często mówią o swoich osobistych sprawach, więc w efekcie tych rozmów podejmę zapewne szereg nowych interwencji poselskich. Dziękuję za wszystkie ciekawe rozmowy, słowa wsparcia i pomysły, za troskę o koalicję opozycji. Dla takich chwil warto pracować od rana do wieczora.
 
Parlamentarzystka przygotowała dla mieszkańców miasta podsumowanie swojej pierwszej kadencji. W broszurze, którą otrzymaliśmy można przeczytać o jej aktywności w Sejmie i obszarach, którymi przez ostatnie 4 lata się zajmowała: finansach, służbie zdrowia, edukacji. Chętni mogą też wypełnić ankietę z pytaniami o potrzebne zmiany w mieście, regionie i Polsce.

We wtorek Letnie Biuro Poselskie Hennig-Kloski zawitało do Wrześni. W kolejne dni Posłankę będzie można spotkać na ulicach Środy Wielkopolskiej i Śremu. Do Gniezna wróci w następny poniedziałek, ale tym razem na parking przy pasażu na Os. Jagiellońskim.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(5)

 • z mieszkańcami ??????????? to czemu fotki z emerytowanymi policjantami kolegami emerytowanego policjanta z biura posłanki i do tego gruziński policjant co jego ci emeryci oprowadzali po Gnieźnie ??????????

 • A kto to jest narodowiec ????? Co to za grupa społeczna ????

  15.07.2019 13:49

  Pisałem już O ok.27% ANALFABETYZMU WTÓRNEGO W POLSCE po których głosy sięgnęły partie PO i PiS aby dojść do władzy !!!Teraz PiS przez ok 5 lat robi to samo > tylko dokarmia TE 27% ORAZ BIEDNYCH I LENIWYCH a inne warstwy społeczne i Polskę mają głęboko w 4-literach. Natomiast w Gnieźnie mamy bardzo wysoki poziom tych z analfabetyzmem wtórnym,bo powyższa Gnieznianka umie czytać ale nic nie rozumie,pusta jak bęben ale jednak POTRAFI PISAĆ NA KOMPUTERZE i zna dobra płynące z już zimnej .Nowoczesnej. To jednak lewactwo w Gnz jest lepsze od PZPR a mówią,że przez 30-lat zatrzymali Gniezno w rozwoju.

 • 10.07.2019 00:00  Odpowiedz na komentarz

  Ja pierwsze złapałbym plastusia za nos a pseudo-posłance zadał pytania: 1)w jaki sposób jej Nowoczesna Sitwa roztrwoniła 2 mln zł pożyczone z PKO-BP oraz 700 tys zł na reklamy wyborcze? 2)jak może pani patrzeć w oczy społeczeństwu,które ma spłacać te wasze długi? 3)czy od N.Roku chce pani pracować w Urzędzie Miasta lub Starostwie w Gnieźnie?TACY SAMI LUDZIE JAK ONA RZĄDZĄ TYM MIASTEM OD 30 LAT!

 • 09.07.2019 23:28  Odpowiedz na komentarz

  W poniedziałek o której godzinie ?

PODOBNE TEMATY
Poseł Zbigniew Dolata zawieszony w prawach członka PiS! Sprzeciwił się idei klubu! W piątek poseł Zbigniew Dolata został zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzysta... Piątek, 18 września 2020
Posłanka o problemach dyrektorów szkół w czasie pandemii Posłanka Paulina Hennig-Kloska podczas konferencji prasowej zwróciła uwagę na problemy, z którymi borykają... Środa, 2 września 2020
Czy wielkopolskie jeziora wyschną? Prognozy są niepokojące W 2019 roku z inicjatywy posłanki Pauliny Hennig-Kloski, w Sejmie został powołany Zespół Parlamentarny... Wtorek, 1 września 2020
Oświadczenie Społecznego Komitetu Upamiętnienia 100. Rocznicy Zwycięstwa w Wojnie Polsko-Bolszewickiej W związku ze zbliżającą się 100. rocznicą Cudu nad Wisłą, Bitwy Warszawskiej, decydującej bitwy wojny... Piątek, 14 sierpnia 2020