X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejny pedofil zatrzymany! Proponował 12-latce 200 zł za seks

Poniedziałek, 3 czerwca 2019
  • Kolejny pedofil zatrzymany! Proponował 12-latce 200 zł za seks

Dzisiaj w godzinach wieczornych zatrzymano w Gnieźnie kolejnego pedofila. Wpadł dzięki "łowcy pedofilów". Mężczyzna był przekonany, że umawia się na spotkanie z 12-letnią dziewczynką.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna od dłuższego czasu zaczepiał - jak sądził - 12-latkę na czaterii. W końcu zaproponował spotkanie. Dziewczynka miała dostać 200 zł za seks.

Miejscem spotkania był Zielony Rynek w Gnieźnie. Pedofil pojawił się przed umówionym czasem. Kiedy „łowca” dojechał na miejsce, mężczyzny nie było w samochodzie. Po chwili „łowca” zauważył osobę, która wysyła wiadomość z telefonu. W tym samym czasie otrzymał wiadomość na swój telefon. Zatrzymał domniemanego pedofila. Jak się okazało, wytypował go trafnie. Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, którzy zabrali go do aresztu.
 
Pedofil nie jest mieszkańcem Gniezna.
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(14)

  • 13.06.2019 22:34  Odpowiedz na komentarz

    Sami pedofile w tym Gnieźnie :(

  • 05.06.2019 17:45  Odpowiedz na komentarz

    No tak to zaczyna wyglądać, lata świetności TAJWANIARZY, komisów samaochodowych a teraz pedofile

  • 05.06.2019 09:30  Odpowiedz na komentarz

    A czy to ważne gdzie ich łapią? Ważne, że łapią!!!!!!! Kolejne dziecko bez traumy do końca zycia

    08.06.2019 10:43

    Dokladnie! Łapać ich wszędzie gdzie popadnie by dzieciaki nie cierpiały. Bo mają traumę do końca życia.

  • 05.06.2019 03:03  Odpowiedz na komentarz

    Dobrze, czyścić ich wszystkich po kolei..

  • Łowca jest lepszy niż Rutkowski sto procent poparcia! Rutkowski może mu tylko wyczyścić buty

  • 04.06.2019 21:00  Odpowiedz na komentarz

    A CZEMU TEN ŁOWCA ZAWSZE PRZYWOŁUJĘ TYCH ZBOCZEŃCÓW DO GNIEZNA? ANI ŁOWCA NIE JEST Z GNIEZNA, ANI TEN JEBA** PEDOFIL TEŻ Z GNIEZNA NIE JEST. NIECH ŁAPIĄ TYCH PEDOFILII GDZIEŚ INDZIEJ BO PRZEZ TO GNIEZNO MA NIESŁUSZNIE ZŁĄ SŁAWĘ.

  • 04.06.2019 20:59  Odpowiedz na komentarz

    A czemu ten łowca zawsze przywołuję tych zboczeńców do Gniezna? Ani łowca nie jest z Gniezna, Ani ten JEBA** pedofil też z Gniezna nie jest. Niech łapią tych pedofilii gdzieś indziej bo przez to Gniezno Ma niesłusznie złą sławę.

  • 04.06.2019 20:13  Odpowiedz na komentarz

    ku.wa trzeba następnego bydlaka zlinczować dla przykładu może wtedy sąd policja i prokuratura będzie zamykać tych skurwieli ze strachu przed kolejnym linczem

    05.06.2019 19:25

    Popoeram w 100%

  • 04.06.2019 12:40  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli wiedzą że nie ma za to konkretnej kary to czego mają się bać? Bo kilka dni aresztu to żadna kara. Za to my rodzice odchodzimy od zmysłów kiedy nasze dziecko wychodzi z DOMu.

  • 04.06.2019 09:02  Odpowiedz na komentarz

    GNIEZNO staje - badz juz JEST Miastem PEDOFILOW