Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Organizatorzy Marszu Równości spotkają się z mieszkańcami Gniezna

Niedziela, 31 marca 2019
  • Organizatorzy Marszu Równości spotkają się z mieszkańcami Gniezna

W niedzielę, 7 kwietnia, między godz. 12.00 a 17.00 każdy będzie mógł porozmawiać z organizatorami Marszu Równości w Gnieźnie.

Jak czytamy na fanpage’u Marszu Równości:
„Śledzimy z uwagą dyskusje w gnieźnieńskich mediach wokół I Marszu Równości i widzimy, że część z Was bardzo chciałyby z nami porozmawiać, poznać się czy zadać pytanie dlaczego robimy marsz i czym dla nas jest równość. Doskonale się składa, bo właśnie takie wydarzenie już od kilku miesięcy planujemy! :)
Już za tydzień, w niedzielę 7 kwietnia między 12.00 a 17.00 będziemy na was czekać...”

 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(28)

  • 07.04.2019 19:57  Odpowiedz na komentarz

    Życzę powodzenia.
    Fajnie że jesteście otwarci i uśmiechnięci????. Nie przejmujcie się komentarzami małych przestraszony ludzi.. "prawdziwych polaków... Prawdziwych gnieźnian... ????
    Powodzenia????

  • 07.04.2019 11:42  Odpowiedz na komentarz

    Policja zamiast ich chronić dziś na rynku mogła być potrzebna w innym miejscu

  • W dzisiejszych czasach mowa nienawiści jest prawda. Ludzie właśnie przejrzał na oczy i wyrażają swoją pracę A Ty ich cisniesz, że mówią mowa nienawiści. Weź się człowieku zastanów nad tym co kłamiesz bo nie da się tego czytać. A jeśli chcesz być tolerowane to jedź do Berlina i już tam pozostań.

  • ORMI ciągnie FAJĘ kumplom. Co to są wogóle za melepety na tym zdjęciu? O której i kiedy to umieli powiedzieć, ale gdzie to już strach nie pozwolił. Mocni w gębach na portalach i jak ich policja pilnuje. Gdzie to spotkanie??? Adres jakiś? Czekam...

    04.04.2019 13:05

    Przecież jest napisane gdzie będzie to spotkanie. Obok zdjęcia. Trzeba umieć czytać i być spostrzegawczym. No ale Antonio to pewnie dzieciak mocny w gębie, a w życiu nieporadny skoro prostych informacji nie potrafi dostrzec.

  • 03.04.2019 18:25  Odpowiedz na komentarz

    W Brunei wprowadzono WLASNie kare smierci za stosunek homoseksualny poprzez UKAMIENIOWANIE. Niech tam jada zorganizowac marsz ;)

  • Ty ORMI , tak bardzo tych pedalow , szmatow do wycierania gowna - B R O N I S Z I C H ?????????????? Twoja wypowiedz swiadczy iz to ty jestes jednym z nich.

    03.04.2019 10:55

    Twoja wypowiedź zaś świadczy o wielkich pokładach nienawiści i problemach jakie masz ze sobą. W dodatku napisałeś tu kilka postów pod różnymi nickami, ale po stylu pisania widać, że to ty. Prawdopodobnie jesteś zwykłym dzieciakiem z zaburzeniami emocjonalnymi. Polecam skorzystać z pomocy psychologa.

  • 03.04.2019 07:01  Odpowiedz na komentarz

    Po co marsz ludzi obnoszączych się ze swoimi Zaburzeniami?? Chcecie praw JAK zak związki HETERO- miejcie je jak już musicie. Ale po jaką chol...e się z tym tak obnosicie?? Dzieci mają patrzec jak dwóch panów czy dwie panie się ze sobą MIGDALĄ? Czy to ma być wzór dla nich?? Analogicznie zróbmy w Gnieźnie marsz ludzi z każdym innym rodzajem zaburzeń - na dziekance ich nie brakuje

    03.04.2019 20:39

    Ilona. A Ty jesteś kobietą czy chłopcem będącym zawsze z przodu?

    03.04.2019 14:25

    a ty do ktorej grupy z zaburzeniami sie piszesz?

  • 02.04.2019 19:28  Odpowiedz na komentarz

    Precz z tym z Gniezna pedały... i Les....

  • 02.04.2019 18:43  Odpowiedz na komentarz

    OLENA Twoja odpowiedz jest bezmyslna i swiadczy o Twoim poziomie intelektualnym wszyscy dobrze wiemy ze sa ksieza pedofile tak samo jak i w innych grupach SPOŁECZNYCH. Nie chodzisz do kosciola Twoja sprawa ale ja chodze choc nie co tydzien dlatego że wierze w Boga a nie KSIEDZA. Przemyśl to zanim znowu zrzucisz wine za swoj ateizm na ksieży

  • 02.04.2019 11:50  Odpowiedz na komentarz

    Pedaly czy oni maja swoja GODNOSC ????? Piepsza sie wieczorami na ulicy , i to ma byc czlowiek ktory chce miec takie same prawa jak HETERO ????? Jesli zachowuja sie PROSTACKO , BEZ GODNOSCI dla innych , niczym stado dzikich zwierzat , to naprawde NIE MA TU W CENTRUM MIASTA GNIEZNA DLA NICH MIEJSCA TU W GNIEZNIE.

    02.04.2019 14:37

    Gdzie ty widziałeś, żeby geje robili takie rzeczy na ulicach? Pary hetero owszem, widziałem jak się ostentacyjnie całują, mizdrzą się, nawet się ze sobą parzą po krzakach. Kto tu ma więc jakąś godność i szacunek dla siebie?

  • 02.04.2019 02:14  Odpowiedz na komentarz

    Poświęćcie lepiej te niedziele na TERAPIE, Jak BÓG przykazał każdy człowiek jest rowny i nie ma lepszych i gorszych , ALe BÓG mowi takze co to jest Rodzina i co to GRZECH. Ani natura ani bog nie przewiduje zwiazku homo. Jestem człowiekiek ktory ma swoją wiare i nigdy nie zaakceptuje takich LUDZI.

    02.04.2019 15:50

    powiedz to ksiezom pedofilom

  • 01.04.2019 21:48  Odpowiedz na komentarz

    Kamila K. Ty marna dziennikarzyno

    03.04.2019 01:43

    A może się przedstawisz, czy masz miękką faję i tylko anonimowo umiesz obrażać ludzi?

  • 01.04.2019 21:38  Odpowiedz na komentarz

    Żałosny jest ten marsz i ci chorzy ludzie.

  • 01.04.2019 21:01  Odpowiedz na komentarz

    W G nieznie jest za malo - PATOLOGI ???!!!!! Takie PAJACOWANIE PEDALOW TO NA WIOCHE , niech tam sie niech PAJACUJA , A nie na ulicy i to w bialy dzien na oczach dzieci. SMIECHU WARTE I TO W BIALY DZIEN P A T O L O G I A WITA W GNIEZNIOE HA HA HA HA DO GAZU ICH

  • 01.04.2019 20:20  Odpowiedz na komentarz

    w niedziele poprzadny Polak idzie do kościoła potem uczestniczy w rodzinnym obiedzie, a poniewaz jest Wielki post, to większosć ludzi idie na Gorzkie żale. W te niedziele będziemy się modlić także w waszej intencji.

  • 01.04.2019 10:48  Odpowiedz na komentarz

    Bardzo ciekawa forma promowania i lansowania się, idea żadna. Chcecie równości, czyli praw, ludzi Hetero ale obowiązków już nie. Szczerze Gniezno jest miastem ludzi otwartych, ale nie głupich. Więc to pierwszy i ostatni Marsz.

  • 01.04.2019 06:31  Odpowiedz na komentarz

    Weźcie się do pracy, a nie wasze fanaberie wywlekacie na ulicę, to wasz problem kogo to obchodzi z kim wy śpicie, nie demoralizujcie dzieci, dajcie im spokojnie dorastać, wszystko ma swój czas księga Koheleta

  • 31.03.2019 22:17  Odpowiedz na komentarz

    Conajmniej 2 spojrzenia jakie są? To sa wogole gnieznianie? Po co to komu. To nawet nie jest mniejszosc tylko 0,00000000000000001 A to dalej do mniejszosci niz sie im wydaje.

  • Gratuluję pomysłu życzę powodzenia i równości której naprawdę w Gnieźnie bardzo brakuje

    01.04.2019 20:22

    gDZIE BRAKUJE TEJ RÓWNOŚCI W GNIEŹNIE? mOŻE W POLITYCE, BO TAM ZATRUDNIAJA TYLKO SWOICH, TO IDZCIE ICH UCZYĆ, NA CZYM TA WOLNOŚC NA POLEGAC.

  • 31.03.2019 22:05  Odpowiedz na komentarz

    Kto by chciał z wami porozmawiać? Te wasze drugie fake konta rodem z Holandii?

PODOBNE TEMATY
Największa w Gnieźnie wypożyczalnia strojów zaprasza! W ofercie ponad 1 000 modeli dla dzieci i dorosłych! Klub Zabaw dla Dzieci "FANTAZJA" zaprasza do największej w Gnieźnie wypożyczalni strojów! Ponad 1 000... Poniedziałek, 11 listopada 2019
Protestowali pod biurem odchodzącego senatora przeciwko ustawie zakazującej seksedukacji W piątek pod biurem odchodzącego z parlamentu senatora Roberta Gawła odbył się protest przeciwko wprowadzeniu... Poniedziałek, 21 października 2019
Protest pod biurem senatora! Tym razem przeciwko "niszczeniu edukacji seksualnej" W piątek o godz. 17.00 pod biurem kończącego swoją działalność parlamentarną, senatora Roberta Gawła... Czwartek, 17 października 2019
Czy prezydent wprowadził radnych w błąd? Samorządowcy chcą uchylić podjętą Uchwałę! Na najbliższej Sesji Rady Miasta Gniezna samorządowcy będą głosować nad uchyleniem Uchwały nr XI/139/2019... Poniedziałek, 23 września 2019