Logo

REKLAMA
Plik banneru

Wypadek z Cytrynowie! Matiz uderzył w auto dostawcze

Artykuł dodany: Sobota, 9 czerwca 2018
Wypadek z Cytrynowie! Matiz uderzył w auto dostawcze
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 6.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Cytrynowo. Na miejsce wysłano zastępy Straży Pożarnej z Gniezna, Trzemeszna, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Matiz uderzył w tył stojącego na drodze auta dostawczego, należącego do firmy wykonującej prace drogowe. Pojazd był wyposażony w dużą, świecącą strzałkę ostrzegawczą. Starszy kierowca osobówki jadącej w kierunku Mogilna najwyraźniej tego nie zauważył - prawdopodobnie z powodu oślepienia przez Słońce.

Siła uderzenia była tak duża, że auto dostawcze zjechało z drogi i stoczyło się kilkaset metrów z górki, po czym zatrzymało na środku pola.

Kierujący Matizem został przewieziony do szpitala. Ruch na drodze w trakcie usuwania skutków wypadków odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala Policja.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Trzemeszno24.info
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Mieszkaniec
12.06.2018 20:05

Duża świecąca strzałka ostrzegawcza stosowana jest w nocy , prawdopodobnie odbicie światła świecącego słońca spowodowało to zdarzenie drogowe , pojazd służby drogowej nie zabezpieczony ; całe szczęście że nie potoczył się na przeciwny pas ,był na luzie . Te zdarzenia należy jak każde inne zbadać w sposób precyzyjny .

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno