Logo

Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki

Artykuł dodany: Środa, 9 maja 2018
Zatrzymany kierowca był nietrzeźwy, a pasażer posiadał narkotyki
REKLAMA

Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości - taki zarzut niebawem usłyszy 18-letni mieszkaniec Trzemeszna, który w tym stanie wiózł samochodem trzech swoich kolegów. Pasażer auta najprawdopodobniej odpowie za posiadanie środków odurzających.

W sobotni wieczór, 5 maja, w miejscowości Rudki policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Megane, w którym znajdowało się czterech młodych mężczyzn. Od kierującego, 18-letniego mieszkańca Trzemeszna, policjanci wyczuli woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 0,54 promila. Uwagę mundurowych zwrócili również nerwowo zachowujący się pasażerowie. U jednego z nich, 18-letniego trzemesznianina, policjanci w bieliźnie osobistej znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie wykonane przez technika kryminalistyki badanie wykazało, że jest to marihuana. Zabezpieczona ilość narkotyku wystarczyłaby do jednorazowego odurzenia 6 osób.

Kierujący samochodem Renault młody mężczyzna odpowie teraz przed Sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Z uwagi podejrzenie, że 18-latek mógł wcześniej zażywać środki odurzające pobrano mu również krew do badań.

Narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. Sprawa jest w toku.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Wp.pl
11.05.2018 06:12

Bardzo dobrze, tępić ćpunów.

Odpowiedz
Mahmol
10.05.2018 21:06

Biedne chłopaki :/

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Arcyn - 11.05.2018 08:23

Jak biedne chłopaki? Zioło można wybaczyć, ale takiej głupoty już nie. Poimprezowali i myśleli, że można jechać samochodem? Kierowca niby 18 lat, a umysł chyba dziecka. Taka beztroska powinna być surowo ukarana. Brak wyobraźni i świadomości, że stwarzają zagrożenie.REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno