Logo

Zawodnicy Husarza ponownie na podium

Artykuł dodany: Niedziela, 19 listopada 2017
Zawodnicy Husarza ponownie na podium
REKLAMA

W miniony weekend zapaśnicy z Gniezna startowali w dwóch imprezach. W sobotę najmłodsi zawodnicy z Pierwszej Stolicy rywalizowali na matach w Plewiskach.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W zmaganiach wzięło udział około 200 zawodników z 8 klubów, które drużynowo uplasowały się w następującej kolejności  - Ceramik Krotoszyn, Sobieski Poznań, Grunwald Plewiska, Grunwald Poznań, Tęcza Środa Wielkopolska, Husarz Gniezno, Unia Swarzędz, UKS Kiekrz. Jedenastu reprezentantów Klubu Sportowego Husarz zaprezentowało swoje umiejętności zgodnie z oczekiwaniami sztabu szkoleniowego. Złote medale wywalczyli - Patryk Remlein (kat. 27 kg), Ignacy Szarzyński (29 kg) i Mateusz Dziadoszek (32kg). Na drugim miejscu na podium stanęli - Matylda Dziadoszek, Antoni Skupin, Eryk Bogucki, Alan Bogucki. Brązowe medale zdobyli - Jan Kokot, Mikołaj Budzyński, Jan Skupin, Jakub Budny.

W tym samym terminie w Wałbrzychu odbył się Puchar Polski Juniorów w stylu klasycznym. W zawodach rywalizowali zapaśnicy z 28 klubów. KS Husarz Gniezno reprezentowało dwóch zawodników - Szymon Bereźnicki (kat. 67 kg) oraz Waldemar Zamiar (kat. 87 kg), którzy zajęli odpowiednio 9 i 10 lokatę.
tekst: KS Husarz Gniezno
foto: KS Husarz Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno