Logo

Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego - trwają zapisy!

Artykuł dodany: Piątek, 12 maja 2017
Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego - trwają zapisy!

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zaprasza szkoły, grupy zorganizowane i wszystkich zainteresowanych do udziału w wyjątkowych lekcjach o początkach Polski! Od 8 do 10 czerwca 2017 r. w godz. 10.00 - 17.00 Muzeum przeniesie się na wyspę przy jeziorze Jelonek. Wszystko to w ramach nowego pomysłu: Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie - Życie 1000 lat temu. Na te ekscytujące spotkania z odtwórcami historycznymi wstęp jest bezpłatny. Projekt został sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Nareszcie jest! Propozycja Muzeum to odkrywanie przeszłości wszystkimi zmysłami. Do czego tak naprawdę wykorzystywano przedmioty, które na co dzień można zobaczyć za szybami gablot muzealnych? Dzięki specjalistom uda się pobyć z nimi bliżej, lepiej je zrozumieć, wspaniale spędzić czas, łącząc z zabawą. Zapewnią to specjalnie przygotowane lekcje z udziałem osób odtwarzających życie naszych przodków. Muzeum zaprasza od 8 do 10 czerwca na wyspę na jeziorze Jelonek w Gnieźnie. Zapisy trwają!

PROGRAM:

Jak dotrzeć do Żywego Muzeum? Przedstawia to poniższy plan:
Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie - Życie 1000 lat temu, zostało sfinansowane ze środków Fundacji PZU. Miłośnicy przeszłości na to czekali!
źródło: MPPP

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail aby otrzymywać newsletter z najnowszymi informacjami lub usunąć już dodany e-mail.
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno