Logo

REKLAMA
Plik banneru
Najnowsze artykuły

Spotkanie z rzecznikiem praw obywatelskich w Gnieźnie

Artykuł dodany: Czwartek, 20 kwietnia 2017
Spotkanie z rzecznikiem praw obywatelskich w Gnieźnie
REKLAMA

27 kwietnia o godz. 17.00 rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotyka się z mieszkańcami Gniezna. Podczas tej wizyty chciałby porozmawiać o najważniejszych problemach dostrzeganych przez mieszkańców i organizacje społeczne.

Spotkanie z RPO:
27 kwietnia o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Łubieńskiego 11) w Gnieźnie.

Na wszystkie spotkania można zgłosić się tutaj:
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/spotkania-regionalne-Adama-Bodnara-w-Wielkopolsce
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Zainteresowany
21.04.2017 09:35

A ja się cieszę, bo zapytam się, czy taki facet jak Chuck. .. może bezkarnie szkalowac oskarżać, mieszać z błotem prawie wszystkich ludzi , w imię bycia podobno katolikiem. Czas na poznanie odpowiednich paragrafów na tego tam niżej ! Może dobry lekarz potrzebny temu towarzysxowii Chuckowi ?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Chuck Norris - 21.04.2017 18:50

@ZAINTERESOWANA >> bardzo dobrze,bo ja też pójdę tam do niego gdyż także ciekawy jestem kto ukrywa się za wpisami bolszewickich trolli z Gniezna piszącymi plugawe komentarze. Na zarzuty nawet anonimowe powinien raz po raz oficjalnie odpowiedzieć jakiś radny,jakiś komendancik z KPP czy SM,jakiś rządzący tym zgangrenowanym miastem - ale bezczelnie siedzą jak szczury w dziurze i tak jak ty ZAINTERESOWANY kąsają z ukrycia udając nie winnych obrońców demokracji i złodziei publicznych pieniędzy.
Mam już przed sobą pismo z września 2014 od RPO związane też ze śmiercią w celi aresztu KPP 30-letniego Jarosława Wiśniewskiego dnia 16.02.2014r więc spytam go dlaczego olał tą sprawę oraz co mówi ustawa z dnia 15.07.1987 na podstawie której RPO tylko spytało Policję/winowajcę o wyjaśnienie a następnie odmówił dalszych działań. Działa więc w systemie platformuchoskiej praworządności tzn spychania sprawy na dół aż do podejrzanych przestępców którzy udzielają o sobie końcowe wyjaśnienie sprawy.
Jeśli nie otrzymam jasnej odpowiedzi a tylko platformerskie krętactwa,to mu to pismo wsadzę do pyska i niech je zje sobie bez popicia,bo to przecież jego zmarnowany papier i koszty przesyłek a pomocy ZERO !!!

Kierowca
21.04.2017 08:38

Trzeba by iść i zapytać tego rzecznika co mamy zrobić żeby Budasz oddał pieniądze za niesłusznie pobierane opłaty za parkowanie w soboty co się z nich wycofał. 21 lutego 2017 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Bydgoszczy uwzględnił w całości skargę Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie Regulaminu Strefy Płatnego Parkowania w Bydgoszczy (II SA/Bd 1139/16).Rzecznik zakwestionował przepisy Regulaminu, które pozwalały na pobieranie opłat za parkowanie w sobotę, wprowadzały ograniczenia handlu w strefie płatnego parkowania oraz określały tryb przeprowadzenia kontroli uiszczenia opłaty.Sąd podzielił stanowisko Rzecznika, że przepisy te zostały wydane przez Radę Miasta Bydgoszczy z przekroczeniem ustawowego upoważnienia.W Bydgoszczy na mocy tego wyroku mieszkańcy mogą się domagać zwrotu opłat a u nas wyroku nie było bo się urzednicy wycofali z tego zanim ktoś zgłosil do sądu

Odpowiedz
Chuck Norris
21.04.2017 07:34

Chyba przybywa wesprzeć na duchu swoich platformuchoskich towarzyszy aby jakoś przetrwali te ciężkie lata,bo przecież mają spore schowane zapasy ???
Posiadam dokumenty-odpowiedź z biura RPO tego platformuchoskiego kacyka pokazujące jak interesuje go bezprawie w Polsce i krzywdy ludzkie.
Prawdziwego RPO Janusza Kochanowskiego to mafia sprzątnęła pod Smoleńskiem.
Tak jak mówi Owsiak: pogonić tego dziada z Gniezna,bo to zły człowiek !!!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno