Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Idealny wygląd tylko w salonie Bellissima!

Piątek, 26 września 2014
  • Idealny wygląd tylko w salonie Bellissima!

Salon Bellissima to salon, w którym możesz zatrzymać się na chwilę, odpocząć, uwolnić napięcie i stres dnia codziennego. Przyjdź i przekonaj się, że cudowne właściwości specjalnie dobranych zabiegów pozwolą bez wysiłku osiągnąć idealny wygląd, doskonałą sylwetkę i przede wszystkim wspaniałe samopoczucie. Nie zwlekaj i zapoznaj się z szeroką gamą proponowanych zabiegów oraz zróżnicowaną i bardzo atrakcyjną ofertą cenową.

Wiele kobiet zmaga się z problemem popękanych naczynek, przebarwień słonecznych i drobnymi zmarszczkami. Wszystkie dostrzegają powolną utratę elastyczności skóry. Obecna medycyna estetyczna rozwiązuje powyższe problemy - laser IPL to urządzenie, które pomaga zlikwidować drobne mankamenty skórne i przywrócić naszej cerze blask.
Laser IPL wytwarza wiązkę promieni świetlnych, które mają różną długość i są rozproszone, dzięki czemu promienie docierają do różnych warstw skóry. Aktywizują produkcję kolagenu i niszczą włoski, wygładzają zmarszczki lub wybielają zaczerwienienia. Laserem IPL przeprowadza się zabiegi laserowego zamykania naczynek.
Dzięki IPL nasza cera może być poddana różnym zabiegom, m.in.: fotoodmładzaniu, redukcji przebarwień, usuwaniu naczynek na twarzy, rumienia, likwidacji trądziku i rozstępów oraz nadmiernego owłosienia.
Laserowe usuwanie naczynek i inne zabiegi IPL przeprowadzane są w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych i salonach spa, a jednym z takich właśnie salonów jest Bellissima. Przyjdź do salonu Bellissima i skorzystaj z profesjonalnej obsługi i fachowej porady.

Pierwsze pytanie konkursowe: Rozwiń skrót IPL.

Aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są dwa bony do gabinetu Bellissima, o wartości 50 zł każdy, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania, które ukażą się w trzech artykułach dotyczących gabinetu Bellissima.

Odpowiedzi prosimy przysyłać do 4 października do godz. 22.00 na adres e-mail: konkurs@moje-gniezno.pl.

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Konkurs Bellissima", w treści wiadomości podać odpowiedzi na wszystkie pytania oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu).

Do odbioru bonu upoważniona jest TYLKO I WYŁĄCZNIE osoba podana w zgłoszeniu.
 
 
Bellissima

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zaproszenia do gabinetu kosmetycznego Bellissima rozdane! Do niedzieli do godz. 22.00 można było wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania były bony do gabinetu... Środa, 8 października 2014
Bellissima zaprasza na mezoteriapię Chcesz wyglądać lepiej, a jednocześnie zależy Ci, aby zmiany w Twoim wyglądzie nie były zbyt widoczne?... Czwartek, 2 października 2014
Mikrodermabrazja w salonie Bellissima Mikrodermabrazja zdobywa coraz większą popularność. Jest to kosmetyczny zabieg pielęgnacyjny, który... Poniedziałek, 29 września 2014
Wygraj bony do gabinetu kosmetycznego Bellissima Bellissima to salon kosmetyczny, w którym bez wysiłku możesz osiągnąć idealny wygląd, doskonałą sylwetkę... Piątek, 26 września 2014