moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Policjanci operacyjni z Gniezna wyeliminowali z rynku prawie 900 gramów marihuany

Poniedziałek, 4 października 2021
  • Policjanci operacyjni z Gniezna wyeliminowali z rynku prawie 900 gramów marihuany

Przestępczość narkotykowa to dziedzina, gdzie niejednokrotnie policjanci muszą poświęcić wiele czasu, aby zebrać odpowiedni materiał dowodowy w celu przedstawienia zarzutów sprawcom.

Podobnie było w przypadku zdarzenia, do którego doszło w miniony wtorek 28 września po godzinie 18.00 na ul. Pod Trzema Mostami.

Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mieli podejrzenia co do tego, że samochodem fiat, mogą być przewożone narkotyki. Postanowili to zweryfikować.

Akcja rozpoczęła się od brawurowego zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 26 i 31 lat. Podczas przeszukań z udziałem psa do wykrywania narkotyków u starszego z nich zabezpieczono prawie 900 gramów marihuany, wagę, młynek a nawet radiostację, młodszy z mężczyzn po wykonaniu czynności został zwolniony.

Sprawca już został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest w toku.

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 05.10.2021 20:30  Odpowiedz na komentarz

    Czego sprawca? Nikogo nie zabił. To jest chore że za narkotyki które i tak się nigdy nie wytępi, które praktycznie każdy w młodości przynajmniej raz spróbował tak bardzo się karze.
    Za to reklamy które wprowadzają ludzi w błąd nikt nie tępi. Skam sławnych ludzi nikt nie tępi. Oszustwa na małą skalę nikt nie tępi. To co się dzieje to jakiś żart ???? Jednego małego złapią a konkurencja śpi spokojnie. Niech w końcu ZALEGALIZUJą te narkotyki i podatek biorą wtedy nikt nie będzie korzyść. Kto ma brać ten będzie brał, ja osobiście spróbowałem wiem co to jest i w czterech literach mam to gówno ????

PODOBNE TEMATY
Wielkopolanie polubili e-PITy Rozliczenie PIT za 2021 rok dobiegło końca, przynosząc kolejny rekord w liczbie e-PIT-ów. W całej Polsce... Środa, 1 czerwca 2022
Uwaga na fałszywe SMS-y dot. zadłużenia w urzędzie skarbowym Ostrzegamy przed fałszywymi SMS-ami w sprawie rzekomego zadłużenia w urzędzie skarbowym. Niedziela, 15 maja 2022
Uwaga na fałszywe SMS-y dotyczące nadpłaty lub niedopłaty PIT Krajowa Administracja Skarbowa nie wysyła do podatników żadnych wiadomości SMS ws. nadpłaty lub niedopłaty... Środa, 6 kwietnia 2022
Wielkopolska KAS zwróciła już podatnikom niemal 275 mln zł nadpłaconego podatku Podatnicy otrzymywali zwrot średnio po 10 dniach od złożenia swojego zeznania. Złożenie PIT w formie... Wtorek, 22 marca 2022