moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Policjanci operacyjni z Gniezna wyeliminowali z rynku prawie 900 gramów marihuany

Poniedziałek, 4 października 2021
  • Policjanci operacyjni z Gniezna wyeliminowali z rynku prawie 900 gramów marihuany

Przestępczość narkotykowa to dziedzina, gdzie niejednokrotnie policjanci muszą poświęcić wiele czasu, aby zebrać odpowiedni materiał dowodowy w celu przedstawienia zarzutów sprawcom.

Podobnie było w przypadku zdarzenia, do którego doszło w miniony wtorek 28 września po godzinie 18.00 na ul. Pod Trzema Mostami.

Gnieźnieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mieli podejrzenia co do tego, że samochodem fiat, mogą być przewożone narkotyki. Postanowili to zweryfikować.

Akcja rozpoczęła się od brawurowego zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 26 i 31 lat. Podczas przeszukań z udziałem psa do wykrywania narkotyków u starszego z nich zabezpieczono prawie 900 gramów marihuany, wagę, młynek a nawet radiostację, młodszy z mężczyzn po wykonaniu czynności został zwolniony.

Sprawca już został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest w toku.

źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(1)

  • 05.10.2021 20:30  Odpowiedz na komentarz

    Czego sprawca? Nikogo nie zabił. To jest chore że za narkotyki które i tak się nigdy nie wytępi, które praktycznie każdy w młodości przynajmniej raz spróbował tak bardzo się karze.
    Za to reklamy które wprowadzają ludzi w błąd nikt nie tępi. Skam sławnych ludzi nikt nie tępi. Oszustwa na małą skalę nikt nie tępi. To co się dzieje to jakiś żart ???? Jednego małego złapią a konkurencja śpi spokojnie. Niech w końcu ZALEGALIZUJą te narkotyki i podatek biorą wtedy nikt nie będzie korzyść. Kto ma brać ten będzie brał, ja osobiście spróbowałem wiem co to jest i w czterech literach mam to gówno ????

PODOBNE TEMATY
Ćwiczenia w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie W czwartek tj. 21 października 2021 r. na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie odbyły... Piątek, 22 października 2021
Strażacy wyjeżdżali ponad 1 900 razy do usuwania skutków silnego wiatru Służba w dniu 21 października okazała się bardzo trudną zarówno dla strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej... Piątek, 22 października 2021
Próba samobójcza na os. Jagiellońskim! Mężczyznę zdjęto z okna! W czwartek, w godzinach południowych służby ratunkowe otrzymały informację o mężczyźnie siedzącym na... Piątek, 22 października 2021
Kolejne przejścia dla pieszych zostaną doświetlone Urząd Miasta Gniezna podpisał umowę z Rządowym Funduszem Rozwoju Dróg, dzięki której w mieście doświetlimy... Piątek, 22 października 2021