moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Huawei Band 4 - recenzja, specyfikacje i cena

Czwartek, 2 września 2021
 • Huawei Band 4 - recenzja, specyfikacje i cena

Huawei Band 4 przeznaczony jest dla osób aktywnych, przyzwyczajonych do monitorowania własnego zdrowia. Ta bransoletka zawiera wiele przydatnych funkcji, które mogą zmienić zdrowy styl życia w dobry nawyk. Dzięki temu posiadacze urządzenia będą mogli monitorować swój stan przez 24 godziny na dobę, prawie bez przerwy.

Konstrukcja obudowy i pasek

Pasek wykonany jest z silikonu z oczekiwaniem długiego trzymania urządzenia na dłoni. Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli się martwić o zacieranie rąk. Główny blok jest prostokątny, wykonany w 3 różnych wersjach kolorystycznych (do wyboru przez klienta):
 • czarny;
 • niebieski;
 • różowy.
 

Ekran i autonomia

Rozmiar ekranu bransoletki fitness Huawei Band 4 to 0,95 cala. Istnieje automatyczna regulacja jasności, która umożliwia odczytywanie napisów na wyświetlaczu w jasnym świetle słonecznym.

Bateria może wytrzymać do 10 dni przy standardowym obciążeniu urządzenia, w trybie czuwania czas pracy bez ładowania przekracza 20 dni.
 

Czujniki i komunikacja

Recenzja gadżetu nie byłaby kompletna bez wzmianki o czujnikach. Są 3 z nich:
 • akcelerometr;
 • kardiotachometr;
 • podczerwień.
Komunikacja ze smartfonem odbywa się przez Bluetooth. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyszukiwania smartfona do połączenia.
 

Czy powinienem kupić zegarek Huawei Band 4?

Każdy jest zobowiązany do samodzielnego podjęcia decyzji o zakupie gadżetu. Kupujący powinni skupić się na rytmie życia, własnej aktywności, chęci prowadzenia zdrowego trybu życia. Ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że opisywane urządzenie Huawei jest jednym z najlepszych inteligentnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Zalety

Główne zalety bransoletki fitness zostały opisane powyżej:
 • Duża ilość funkcji.
 • Niezawodność.
 • Łatwość użycia.
 • Możliwość użytkowania w ekstremalnych warunkach.
 • Długa żywotność baterii. Bransoletka fitness Huawei Band 4
Dodatkowo warto wziąć pod uwagę, że jednostka główna jest wodoodporna, więc według HUAWEI Band 4 opinie pogoda nie wpłynie na jakość sprzętu.
 

Niedogodności

Wśród głównych słabości trackera fitness Huawei Band 4 wyróżnia się:
 • Istnienie funkcji kompatybilnych tylko ze smartfonami Huawei.
 

Co nowego w najnowszej aktualizacji?

Należy podkreślić, że dla stabilnej pracy urządzenia konieczna jest regularna aktualizacja oprogramowania Aplikacji. Zazwyczaj aktualizacje eliminują zidentyfikowane niedociągnięcia i utrzymują kompatybilność sprzętu z innymi usługami.
 

Jak odróżnić od podróbki?

Najlepszym sposobem na uniknięcie podrabiania jest kupowanie urządzenia w oficjalnych sklepach, sklepach komunikacyjnych lub u oficjalnych dystrybutorów. W razie wątpliwości należy poprosić o pomoc na oficjalnej stronie Huawei w Polsce.
 

Problemy i rozwiązania podczas korzystania z inteligentnego trackera

Nie pokazuje pogody

Jeśli gadżet nie pokazuje pogody, należy zainstalować najnowszą aktualizację i sprawdzić połączenie ze smartfonem. Po ponownym podłączeniu należy ponownie spojrzeć na tarczę i upewnić się, że pojawiły się niezbędne informacje i inne funkcje, w tym sterowanie muzyką i pomiar ciśnienia.

Nieprawidłowa liczba kroków

Najłatwiejszym sposobem naprawienia liczby kroków w Huawei Band 4 jest utworzenie szablonów zachowań w ustawieniach. Dzięki temu urządzenie będzie wiedziało, jak dana osoba zachowuje się podczas pływania, biegania, chodzenia i innych rodzajów aktywności sportowej.

Nie pokazuje nazwy dzwoniącego

Brak nazwiska podczas połączeń wymaga:
 • sprawdzanie ustawień i zezwalanie urządzeniu na dostęp do kontaktów;
 • dokonywanie podobnych ustawień na smartfonie;
 • rejestracja numerów międzynarodowych.
Jeśli zrobisz powyższe przy pierwszym uruchomieniu, powtórzysz, nowe zmiany nie będą wymagane. Dodatkowo musisz sprawdzić dostępność aktualizacji na Androidzie.

Problem z parowaniem telefonu

W przypadku trudności ze sparowaniem urządzenia ze smartfonem Warto upewnić się, że urządzenie znajduje się w odpowiedniej odległości i że Bluetooth jest włączony. Jeśli powyższe warunki są spełnione, musisz się uwierzytelnić i sprawdzić datę wydania najnowszych aktualizacji.

Traci kontakt z telefonem

W przypadku trwałych rozłączeń zaleca się zresetować ustawienia do poziomu fabrycznego. Należy jednak pamiętać, że w rezultacie znikną wszystkie ustawienia dotyczące przełączania muzyki, sterowania kamerą, monitorowania snu i innych funkcji.

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Opinie o nieznanym numerze - sprawdź, kto do ciebie dzwonił Z telefonów korzysta dziś prawie każdy - nawet kilkuletnie dzieci bez trudu posługują się nowoczesnymi... Poniedziałek, 18 października 2021
Kategorie paczek tematycznych kanałów - jakie i gdzie wybrać? Do najczęściej wybieranych pakietów telewizyjnych należą te, które dostarcza się za pomocą łącza światłowodowego.... Środa, 13 października 2021
Recenzja zegarka HUAWEI GT2 Kiedy HUAWEI zaprezentował zegarek GT2 19 września 2019 r. W Monachium, podczas premiery Mate 30, Mate... Czwartek, 2 września 2021
Recenzja Huawei CM510 Głośniki mini bluetooth to jedno z elegancko wyglądających urządzeń, z których możesz korzystać podczas... Czwartek, 2 września 2021