moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Huawei Band 4 - recenzja, specyfikacje i cena

Czwartek, 2 września 2021
 • Huawei Band 4 - recenzja, specyfikacje i cena

Huawei Band 4 przeznaczony jest dla osób aktywnych, przyzwyczajonych do monitorowania własnego zdrowia. Ta bransoletka zawiera wiele przydatnych funkcji, które mogą zmienić zdrowy styl życia w dobry nawyk. Dzięki temu posiadacze urządzenia będą mogli monitorować swój stan przez 24 godziny na dobę, prawie bez przerwy.

Konstrukcja obudowy i pasek

Pasek wykonany jest z silikonu z oczekiwaniem długiego trzymania urządzenia na dłoni. Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli się martwić o zacieranie rąk. Główny blok jest prostokątny, wykonany w 3 różnych wersjach kolorystycznych (do wyboru przez klienta):
 • czarny;
 • niebieski;
 • różowy.
 

Ekran i autonomia

Rozmiar ekranu bransoletki fitness Huawei Band 4 to 0,95 cala. Istnieje automatyczna regulacja jasności, która umożliwia odczytywanie napisów na wyświetlaczu w jasnym świetle słonecznym.

Bateria może wytrzymać do 10 dni przy standardowym obciążeniu urządzenia, w trybie czuwania czas pracy bez ładowania przekracza 20 dni.
 

Czujniki i komunikacja

Recenzja gadżetu nie byłaby kompletna bez wzmianki o czujnikach. Są 3 z nich:
 • akcelerometr;
 • kardiotachometr;
 • podczerwień.
Komunikacja ze smartfonem odbywa się przez Bluetooth. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyszukiwania smartfona do połączenia.
 

Czy powinienem kupić zegarek Huawei Band 4?

Każdy jest zobowiązany do samodzielnego podjęcia decyzji o zakupie gadżetu. Kupujący powinni skupić się na rytmie życia, własnej aktywności, chęci prowadzenia zdrowego trybu życia. Ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że opisywane urządzenie Huawei jest jednym z najlepszych inteligentnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Zalety

Główne zalety bransoletki fitness zostały opisane powyżej:
 • Duża ilość funkcji.
 • Niezawodność.
 • Łatwość użycia.
 • Możliwość użytkowania w ekstremalnych warunkach.
 • Długa żywotność baterii. Bransoletka fitness Huawei Band 4
Dodatkowo warto wziąć pod uwagę, że jednostka główna jest wodoodporna, więc według HUAWEI Band 4 opinie pogoda nie wpłynie na jakość sprzętu.
 

Niedogodności

Wśród głównych słabości trackera fitness Huawei Band 4 wyróżnia się:
 • Istnienie funkcji kompatybilnych tylko ze smartfonami Huawei.
 

Co nowego w najnowszej aktualizacji?

Należy podkreślić, że dla stabilnej pracy urządzenia konieczna jest regularna aktualizacja oprogramowania Aplikacji. Zazwyczaj aktualizacje eliminują zidentyfikowane niedociągnięcia i utrzymują kompatybilność sprzętu z innymi usługami.
 

Jak odróżnić od podróbki?

Najlepszym sposobem na uniknięcie podrabiania jest kupowanie urządzenia w oficjalnych sklepach, sklepach komunikacyjnych lub u oficjalnych dystrybutorów. W razie wątpliwości należy poprosić o pomoc na oficjalnej stronie Huawei w Polsce.
 

Problemy i rozwiązania podczas korzystania z inteligentnego trackera

Nie pokazuje pogody

Jeśli gadżet nie pokazuje pogody, należy zainstalować najnowszą aktualizację i sprawdzić połączenie ze smartfonem. Po ponownym podłączeniu należy ponownie spojrzeć na tarczę i upewnić się, że pojawiły się niezbędne informacje i inne funkcje, w tym sterowanie muzyką i pomiar ciśnienia.

Nieprawidłowa liczba kroków

Najłatwiejszym sposobem naprawienia liczby kroków w Huawei Band 4 jest utworzenie szablonów zachowań w ustawieniach. Dzięki temu urządzenie będzie wiedziało, jak dana osoba zachowuje się podczas pływania, biegania, chodzenia i innych rodzajów aktywności sportowej.

Nie pokazuje nazwy dzwoniącego

Brak nazwiska podczas połączeń wymaga:
 • sprawdzanie ustawień i zezwalanie urządzeniu na dostęp do kontaktów;
 • dokonywanie podobnych ustawień na smartfonie;
 • rejestracja numerów międzynarodowych.
Jeśli zrobisz powyższe przy pierwszym uruchomieniu, powtórzysz, nowe zmiany nie będą wymagane. Dodatkowo musisz sprawdzić dostępność aktualizacji na Androidzie.

Problem z parowaniem telefonu

W przypadku trudności ze sparowaniem urządzenia ze smartfonem Warto upewnić się, że urządzenie znajduje się w odpowiedniej odległości i że Bluetooth jest włączony. Jeśli powyższe warunki są spełnione, musisz się uwierzytelnić i sprawdzić datę wydania najnowszych aktualizacji.

Traci kontakt z telefonem

W przypadku trwałych rozłączeń zaleca się zresetować ustawienia do poziomu fabrycznego. Należy jednak pamiętać, że w rezultacie znikną wszystkie ustawienia dotyczące przełączania muzyki, sterowania kamerą, monitorowania snu i innych funkcji.

 

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zgubiono aparat słuchowy W czwartek (tydzień temu) zgubiono aparat słuchowy widoczny na zdjęciu, prawdopodobnie w Gnieźnie lub... Czwartek, 2 czerwca 2022
Jakie etui najlepiej chroni telefon? Etui na telefon stanowi solidne zabezpieczenie smartfona, dlatego podczas jego zakupu warto, abyśmy... Poniedziałek, 9 maja 2022
Jak zdobyć więcej wyświetleń na YouTube? YouTube to platforma, z której korzysta się z reguły w świadomy, zamierzony sposób. Zazwyczaj oglądamy... Poniedziałek, 28 marca 2022
Kto musi kupić dekoder DVB-T2? Począwszy od połowy marca, pierwsze regiony w Polsce będą miały możliwość oglądania swoich ulubionych... Sobota, 19 lutego 2022