moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Michał Ogrodowicz już nie jest dyrektorem szpitala! Publikujemy Oświadczenie Zarządu Powiatu

Piątek, 28 lutego 2020
 • Michał Ogrodowicz już nie jest dyrektorem szpitala! Publikujemy Oświadczenie Zarządu Powiatu

W dniu dzisiejszym Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego rozwiązał umowę o pracę z Michałem Ogrodowiczem - dyrektorem Szpitala Pomnik Chrztu Polski.

Oświadczenie Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego
Z dniem 28 lutego 2020 r. na mocy porozumienia stron została rozwiązana umowa o pracę na czas określony z Panem Michałem Ogrodowiczem, dyrektorem Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie.
Dyrektor w dniu dzisiejszym udzielił stosownych upoważnień swoim zastępcom zgodnie ze Statutem Szpitala.

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • Niestety Odszedłem z Szpitala

 • Kilka dni temu na konferencji prasowej przedstawiono znacznie lepsze wyniki szpitala oraz kilka innych sukcesów . To się samo nie zrobiło . Podziękujmy Michałowi Ogrodowiczowi za ten rok i życzmy mu powodzenia . Myślę ,że na to zasłużył.

 • Za panem ogrodowiczem ciągnie się swad afer,jedna z OSTatatnich był zoz mogilno,gdzie za indolencje dostał piękna odprawę.nikt z zarządu tego nie sprawdził,a były PRZECIEKI.Wstyd panowie z zarządu,ktoś powinien beknac.

 • Zarząd powiatu gniezno zamiast sprawdzić etatowego lowce odpraw postawiła na Pana ogrodowicza.kompletnie indoletny CZŁOWIEK.Ile szpitali w Polsce OSKUBAl.Tego nikt nie SPRAWDZIŁ.Wstyd..

 • 28.02.2020 19:45  Odpowiedz na komentarz

  Co ten starosta wyprawia ? Od kiedy on jest z PiS ?

 • Widać ze Starostwo w Gnieznie Uwielbia Zmieniac Dyrektorow i Zmieniają Ich Jak Rękawiczki, CIEKAwe Kto Bedzie Następny Ofiara i Dostanie Odprawe , ponieważ Powiat Gniezno Jest Najbogatszym Miastem w Dawaniu Odpraw Dyrektorom, ciekawe Co Dalej z Budowa Szputala ....?

 • 28.02.2020 14:49  Odpowiedz na komentarz

  Faktycznie ten nowy cmentarz się w Gnieźnie przyda.nie ma szpitala,ale będzie gdzie się pochować.

PODOBNE TEMATY
Twoje dziecko jedzie autokarem na wakacje lub obóz? Zadbaj o jego bezpieczeństwo Dobrym zwyczajem stało się już kontrolowanie przez policjantów ruchu drogowego autokarów, które zawiozą... Piątek, 1 lipca 2022
29-latek zatrzymał pijanego 55-latka! Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, senior próbował udawać pasażera Ujęcie obywatelskie nietrzeźwego kierowcy przez 29-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno pokazuje, że... Piątek, 1 lipca 2022
Gnieźnieńscy policjanci szukają kierowców pokrzywdzonych w dwóch kolizjach drogowych! Policjanci Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej komendy szukają kierowców pokrzywdzonych w dwóch kolizjach... Czwartek, 30 czerwca 2022
Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy TADEK w gminie Kiszkowo! Niedziela na długo pozostanie w pamięci mieszkańców gminy Kiszkowo. Tego dnia miała miejsce wyjątkowa... Czwartek, 30 czerwca 2022