moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

55% osób popiera fajerwerki w Sylwestra

Środa, 1 stycznia 2020
  • 55% osób popiera fajerwerki w Sylwestra

55% uczestników naszej ankiety, która przez kilka dni trwała na naszym fanpage'u popiera strzelanie fajerwerkami w Sylwestra. 45% jest przeciwnych tej tradycji.

W ankiecie udział wzięło prawie 4 300 osób, z czego 55% odpowiedziało, że jest za strzelaniem fajerwerkami w Sylwestra. Przeciw było ok. 1 900 osób, czyli 45%.

tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 06.01.2020 12:21  Odpowiedz na komentarz

    Za Fajerwerkami
    Dlaczego mamy sobie czegos odmawiac skoro jest to legalne w tych dniach? Kazdy patrzy na zwierzeta ale pamietajmy ze 363 dni w roku mają spokój wiec zostawmy cos dla czlowieka. Nie dajmy sie zwariowac

  • 04.01.2020 07:10  Odpowiedz na komentarz

    Już od świat późnym wieczorem codziennie fajerwerki na Wenecji. Policja nic nie słyszy .

    06.01.2020 12:23

    Udają ze nIe slyszą. Przeciez psy bojĄ sie fajerwerkow

  • 03.01.2020 13:01  Odpowiedz na komentarz

    Sylwester bez fajerwerek co to za sylwester. Uważam że gniezno powinno brać przykład z mniejszego miasta jak pobiedziska co roku pokaz fajerwerek przy fajnej muzyce(w tym roku pokaz laserowy) ciągle coś się dzieje a pierwsza stolica? Hmm..

  • 02.01.2020 23:57  Odpowiedz na komentarz

    OK, tak jak z paleniem. Nie palę czemu mam wdychać dym od innych. Niech zamkną się w pokoju i sobie strzelą w D....ę. ILU z tych strzelających posprzątało po sobie???? Syf na ulicach jeszcze dziś 2.01

    03.01.2020 14:18

    Ale gorszy SYF to jest po palaczach, bo jest zawsze, bo CODZIENNIE RZUCAJĄ pety. Ile palaczy wyrzuca pety do śmietnika? NIEWIELU. I to takimi ludźmi powinno SIĘ zająć, którzy śmiecą codziennie i to KILKAKROTNIE, a nie fajerwerkami które są raz do roku.

  • Jestem przeciwna strzelaniu

  • 02.01.2020 00:56  Odpowiedz na komentarz

    Trzeba mieć ograniczone horyzonty by
    Nie zdawać sobie sprawy jak szkodliwa ta ich ,,tradycja".

  • 02.01.2020 00:32  Odpowiedz na komentarz

    Za rok ponownie z hukiem przywitamy sylucha! Super! Oby nikt sie nie ugiał przed herytykami

  • 02.01.2020 00:13  Odpowiedz na komentarz

    Odnoszę wrażenie, że w tym okresie 500+ przeznaczane jest na fajerwerki właśnie, nie na potrzeby dzieci . Sklepy pełne klientow. KUPUJĄ je młodzi rodzice. Często są razem z dziećmi.

    02.01.2020 06:37

    Czy wszystko musi krążyć wokół 500+? Każdy kto ma po to.stwo dostaje to świadczenie więc nie rozumiem po co jest to śledzenie bo za 500 +? Każdy z nas był kiedyś młody i tak samo chciał bawić się w sylwestra co teraz młodzi.

  • 01.01.2020 22:44  Odpowiedz na komentarz

    Nie mam Facebooka więc nie głosowałem, ale również popieram fajerwerki w sylwestra. Fajerwerki są bardzo ładne i mają swój klimat, sylwester bez fajerwerków nie był by sylwestrem.

    02.01.2020 16:55

    Nie popieram!!

PODOBNE TEMATY
Noworoczny pokaz sztucznych ogni na os. Winiary w Gnieźnie Co roku, w noworoczny wieczór na os. Winiary odbywa się pokaz sztucznych ogni. Nie inaczej było i dzisiaj.... Sobota, 1 stycznia 2022
Sylwester w Gnieźnie - przeżyjmy to jeszcze raz! W sylwestrową noc niebo nad Pierwszą Stolicą rozświetliły barwne fajerwerki. Mamy dla Was małą fotorelację. Sobota, 1 stycznia 2022
Pokazy sztucznych ogni w Kalinie i Gnieźnie Kolejni Czytelnicy przysłali nam filmy z pokazó sztucznych ogni - tym razem w Kalinie oraz na parkingu... Niedziela, 3 stycznia 2021
Sylwester i Nowy Rok w Gnieźnie! Przeżyjmy to jeszcze raz! W tym roku, w sylwestrową noc na ulicach Gniezna można było spotkać zdecydowanie mniej osób niż przed... Sobota, 2 stycznia 2021