moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Nowe Winiary - pierwsze osiedle zasilane energią odnawialną! Darmowy prąd dla mieszkańców!

Sobota, 25 maja 2019
 • Nowe Winiary - pierwsze osiedle zasilane energią odnawialną! Darmowy prąd dla mieszkańców!

Przy ul. Północnej w Gnieźnie powstaje prawdopodobnie pierwsze w Polsce osiedle budynków wielorodzinnych zasilanych energią odnawialną. To inwestycja, która wyróżnia Pierwszą Stolicę na mapie Polski.

Nowe Winiary to nowoczesne mieszkania z możliwością wykorzystania darmowego prądu dzięki użyciu paneli fotowoltaicznych. Bezpieczne, monitorowane, ogrodzone osiedle z ochroną. Mieszkania na parterze z ogródkiem. W każdym bloku windy. Na terenie osiedla plac zabaw. Pierwszy etap inwestycji to 2 budynki 4-kondygnacyjne - w sumie 50 mieszkań.

Mieszkania na Nowych Winiarach to nie tylko innowacyjność, ale także prestiż, cisza i spokój. To na wysokości osiedla kończy się teren zabudowany, więc śmiało można stwierdzić, że to bloki znajdujące się najbliżej granic miasta. Czy nie o to właśnie chodzi? Płynne połączenie miasta z naturą. Mimo, że droga dojazdowa zostanie utwardzona po zakończeniu inwestycji, już stoją znaki informujące o końcu terenu zabudowanego. Dalej jest tylko cisza oraz niesamowite tereny do spacerów i obserwowania dzikiej przyrody. W drugą stronę natomiast tętniące życiem miasto. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziecie Państwo pocztę, przedszkola, szkoły, przychodnię ale również galerię handlową, stację benzynową i wiele innych sklepów. Osiedle znajduje się 3 minuty jazdy samochodem od obwodnicy Gniezna i drogi ekspresowej S5.

Chcesz porozmawiać o inwestycji? Skontaktuj się z nami:
 • 733 612 613
 • 519 737 347
 • biuro@nowewiniary.pl
   

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(12)

 • Pani Dagmara obsługuje tą inwestycję :) To był jeden z powodów, dla których zdecydowaliśmy się kupić tam mieszkanie, bo Pani rejent nie wchodzi w niepewne inwestycje.

 • 10.07.2019 00:41  Odpowiedz na komentarz

  To prawda, Pani Dagmara naprawdę przykłada się do swojej pracy. Nam bardzo dobrze doradziła i dzięki temu uniknęliśmy niepotrzebnych kosztów i problemów.

  18.07.2019 09:41

  My mieliśmy taką sytuację, że inna notariusz z Gniezna zaproponowała nam ten sam akt za 300 zł. Cena wydawała nam się podejrzana i sami po otrzymaniu projektu sprawdziliśmy pewne rzeczy w internecie. Okazało się, że kilka miesięcy wcześniej zmieniły się przepisy i akt był źle przygotowany. Zrezygnowaliśmy i poszliśmy do Pani Dagmary. Gdyby akt poszedł w pierwotnej wersji, prawdopodobnie w ogóle nie byłoby wpisu do ksiąg.

  16.07.2019 01:28

  chyba jedyna w gnieźnie która kontroluje zmiany w przepisach na bieżąco. korzystamy z jej usług od dwóch lat. przekształcała nam działki, sporządzała służebności, sprzedawała działki a nawet robiła testamenty. jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • 07.07.2019 13:49  Odpowiedz na komentarz

  Również polecam Panią dagmarę z dąbrówki

  07.07.2019 17:49

  Potwierdzam! PRzesympatyczna ale przede wszystkim bardzo skrupulatna i załatwia wszystkie możliwe formalności za klienta :)

 • 19.06.2019 11:45  Odpowiedz na komentarz

  To prawda, jeśli chodzi o notariusza to tylko Pani Dagmara z Dąbrówki :)

 • 16.06.2019 17:28  Odpowiedz na komentarz

  wspaniały projekt ????

 • 26.05.2019 20:47  Odpowiedz na komentarz

  Zapomnieli napisać ARTYKUŁ SPONSOROWANY. PRZEZ DEWELOPERA.

 • 26.05.2019 01:34  Odpowiedz na komentarz

  Droga zostanie utwardzona po zakończeniu inwestycji... Ciekawe za ile lat, bo nie czytałem artykuł mówiący że za 20..

  07.07.2019 17:48

  W ciągu 6 miesięcy. Niebawem więcej na ten temat.

 • Do usług notarialnych polecamy - mąż i ja - Panią Notariusz Dagmarę Dominik. Biuro przy ul. Dąbrówki 28 w Gnieźnie. Fachowa obsługa i dobra cena! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

PODOBNE TEMATY
Nie będzie strajku w firmie Jeremias W piątek związki zawodowe podpisały porozumienie z zarządem firmy Jeremias. Tym samy nie dojdzie do... Sobota, 13 listopada 2021
Zmiana organizacji ruchy na skrzyżowaniu ul. Moniuszki i Mieszka I! Można skręcać w lewo Radni Miasta Gniezna: Olga Gandurska, Angelika Ślachcińska i Artur Kuczma wnioskowali o likwidację zakazu... Poniedziałek, 1 listopada 2021
Szukasz mieszkania w Gnieźnie? Przekonaj się, na co warto zwrócić uwagę Podstawowa decyzja dotyczy zwykle rodzaju nieruchomości. Dom, a może mieszkanie? Po rozważeniu wszystkich... Piątek, 29 października 2021
Podstawowe informacje o profesjonalnych rusztowaniach aluminiowych Stabilne rusztowania należą do podstawowego wyposażenia w wielu branżach. Praca na wysokości wymaga... Piątek, 29 października 2021