moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Akcja "Stop Pedofilii" w Gnieźnie

Czwartek, 4 kwietnia 2019
 • Akcja

Od wtorku, 4 kwietnia, rozpoczęła się w Gnieźnie akcja "Stop Pedofilii". Na ulice miasta wyjechał samochód z przyczepką, który informuje mieszkańców o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem i tzw. "edukacją" seksualną.

Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. "edukatorzy" seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat "dojrzewania", "tolerancji" czy przeciwdziałania "dyskryminacji". W trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem.

"Edukatorzy" seksualni działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej, które zakładają, że dzieci będą uczyć się m.in.:
 • w wieku 4 lat - masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała,
 • w wieku 6 lat - wyrażania zgody na seks,
 • w wieku 9 lat - pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu,
 • w wieku 12 lat - różnych oczekiwań partnerów związanych z podnieceniem seksualnym.

Wprowadzenia tego typu "edukacji" seksualnej do szkół i przedszkoli w Polsce najaktywniej domagają się środowiska homoseksualne i LGBT. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia otrzymuje od rodziców z całej Polski szereg sygnałów, dotyczących niepokojących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży w publicznych szkołach. Ponadto, 13 kwietnia w Gnieźnie, jest organizowana homoparada. Akcja "Stop Pedofilii" ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na powiązania między pedofilią a homoseksualizmem i tzw. "edukacją" seksualną.
 

tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(13)

 • prawie idealnie skadrowane zdjęcie. Stop pedofilii na tle kościoła. w punkt.

  16.04.2019 08:32

  "Na imię mam LEGION" - jest to cytat z DEMONA w Piśmie Świętym. To wiele wyjaśnia, zaś ten głośnik dobrze MÓWIŁ i GNIEŹNIANIE nie dopuścili homoparady na scenę, gdy wracała.

 • 10.04.2019 08:00  Odpowiedz na komentarz

  Co to za cymbał i za czyje i jak duże PiENIADZe- to b. Ważne !!!!, Jeździ tym badziewiem i i " głosi" iDIOTYZMY ? CYMBalow NIEDOUCZONYCH jednak mamy WIELU. Za kasę zrobią wszystko !

  16.04.2019 08:30

  Rzeczowość Pani postu MÓWi sama za siebie i za ten przywieziony z zachodnich PRAWIE-KALIFATÓW ruch LGBT.

 • 05.04.2019 16:39  Odpowiedz na komentarz

  STOP GŁUPOCIE!!! co ma PEDOFILIA DO LGBT??? a wychowanie SEKSUALNE do PEDOFILI?!?!?!? Poczytajcie! WHO to są ZALECENIA a NIE OBOWIAZEK. DEKLARACJA LGBT TO PROPOZYCJA. Aby ludzi nie rozróżniać!!!!!!!!

  16.04.2019 08:33

  Propozycja, tak?
  Łaskawie nie będą zmuszać tych dzieci do tego onanizmu i mamy się CIESZYć, że to "tylko zalecają"?

 • Co za chora propaganda w tej Pl robią polowanie jak na czarownice w tym Gnieźnie.. Tam by się szkoły przydały do idiotow i szpitali więcej psychiatrycznych do tych co wariuja z nienawiści i nietolerancji do innych odmiennych ludzi. Tego się nie da czytać już. Żegnam Gniezno a szkoda bo to moje miasto rodzinne. Jeszcze więcej ludzi ucieknie zostaną tylko kościoły i emeryci. Ufff.

  16.04.2019 08:36

  Do Berlina na przykład wyjechać? Tylko trzeba sprawdzić, żeby psa nam nie upiekli, bo to w islamie zwierzę nieczyste.
  Chrystus Królem Polski!

 • 04.04.2019 21:47  Odpowiedz na komentarz

  Kolejna głupia parodio parada to jest kontrmanifestacja tej parodia parady rownosci?
  Po co to?

 • ciekawe czy ci co zgłaszali sprawę na policję ucieszą się gdy edukacja seksualna wejdzie do szkół i przedszkoli i ich dziewięcioletnia córka przyjdzie smutna bo się zestresowała i nie osiągnęła orgazmu przy całej klasie lub ich np. czteroletnia córeczka będzie masturbowana

 • a za pieniądze unijne szkoły i przedszkola dostaną pomoce naukowe kulki gejszy, wibratory i masturbatory. Kogoś z tą edukacją seksualną jak to mówią młodzi ludzie pogięło.
  o Ile mogę jeszcze zrozumieć jakieś wprowadzenie edukacji seksualnej dla 12 , 13, latków, ale np dotyczących antykoncepcji itp, to lekcje dla 4- ,6- , 9 latków dotyczących takiej tematyki - dosłownie brak słów.

 • 04.04.2019 17:33  Odpowiedz na komentarz

  Jak dzieci można uczyć masturbacji, orgazmu itp? Przecież to dzieci, nawet nie są w okresie dojrzewania i nie wiedzą co to jest. To jest niewłaściwe, bo pozbawia dzieci dzieciństwa i może przyspieszyć okres dojrzewania co jest negatywne. Generalnie homoseksualizmu nie uważam za coś złego, ale te postulaty są dla mnie niedopuszczalne. W tym może być jakieś drugie dno.

  04.04.2019 20:51

  ORMI - aAAA, JAK ROZUMIEM, WIERZYSZ W TE BZDURY. cZY NAPRAWDĘ LUDZIE MAJĄ TAK MAŁO OLEJU W GŁOWIE?

PODOBNE TEMATY
Modne rajstopy dla Niej Podstawowym elementem każdego stroju biznesowego, wymaganym przez biurowy dress code są rajstopy damskie... Piątek, 5 marca 2021
Wielkopolska skutecznie rozwijana dzięki PROW 2014 - 2020 Blisko 270 milionów złotych wypłacono już beneficjentom Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata... Czwartek, 22 października 2020
Zabytkowa kaplica rodziny Lange w Rybnie Wielkim zostanie odrestaurowana przy unijnym wsparciu Marszałek Marek Woźniak odwiedził w środę gminę Kiszkowo w powiecie gnieźnieńskim. Celem wizyty Marszałka... Środa, 21 października 2020
Przełam rutynę dzięki wibratorowi dla dwojga Wibratory dla dwojga to zabawki erotyczne dla par, które umożliwiają stymulację dwóch osób jednocześnie.... Piątek, 11 września 2020