Trzeciego maja w Ogródku Jordanowskim przy ul. 3 maja Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan wspólnie z Radą Osiedla nr 1 Stare Miasto i Miejskim Ośrodkiem Kultury zorganizowało festyn sportowo-rekreacyjny dla mieszkańców Gniezna. Mnóstwo atrakcji przyciągnęło kilkaset osób mimo niesprzyjającej pogody.
Wyniki konkurencji sportowych:
Tenis ziemny – podbijanie piłeczki:
dziewczęta:
Weronika Chromia
Dominika Kulecka
Kinga Pacanowska
chłopcy:
Mateusz Ciaciuch
Kamil Wróblewski
Michał Piechowiak
Weronika Chromia
Dominika Kulecka
Kinga Pacanowska
chłopcy:
Mateusz Ciaciuch
Kamil Wróblewski
Michał Piechowiak
Ringo:
dziewczęta:
Wiktoria Sękowska
Sandra Jaworska
Weroniak Widlarz
chłopcy:
Piotr Wróblewski
Mikołaj Kaźmierczak
Patryk Kausa
Wiktoria Sękowska
Sandra Jaworska
Weroniak Widlarz
chłopcy:
Piotr Wróblewski
Mikołaj Kaźmierczak
Patryk Kausa
Rzut woreczkami do kosza:
dziewczęta:
Martyna Kucharska
Kamila Cypriańska
Weronika Widlarz
chłopcy:
Miłosz Szewski
Mikołaj Nowicki
Mieczysław Pacanowski
Martyna Kucharska
Kamila Cypriańska
Weronika Widlarz
chłopcy:
Miłosz Szewski
Mikołaj Nowicki
Mieczysław Pacanowski
Hula-hop
dziewczęta:
Daria Szymaniak
Dominika Kulecka
Sandra Cierech
chłopcy:
Rafał Dąbek
Mikołaj Stanowski
Kamil Wróblewski
Daria Szymaniak
Dominika Kulecka
Sandra Cierech
chłopcy:
Rafał Dąbek
Mikołaj Stanowski
Kamil Wróblewski
Rzut lotką do tarczy:
dziewczęta:
Dominika Bembnista
Klaudia Koralewska
Samanta Zielińska
chłopcy:
Maciej Nowak
Adrian Ogrodowczyk
Jakub Nusiewicz
dorośli:
Sławomir Nysiewicz
Ewa Kucharska
Tomasz Pawlak
Dominika Bembnista
Klaudia Koralewska
Samanta Zielińska
chłopcy:
Maciej Nowak
Adrian Ogrodowczyk
Jakub Nusiewicz
dorośli:
Sławomir Nysiewicz
Ewa Kucharska
Tomasz Pawlak
Mini bramka:
dziewczęta:
Alicja Libert
Sandra Cierach
Iga Zakrzewska
chłopcy:
Adrian Stefański
Daniel Cierach
Kamil Wróblewski
Alicja Libert
Sandra Cierach
Iga Zakrzewska
chłopcy:
Adrian Stefański
Daniel Cierach
Kamil Wróblewski
Skakanka:
dziewczęta:
Daria Szymaniak
Weronika Sosnowska
Daria Nowak
chłopcy:
Maciej Szlugański
Mikołaj Nowicki
Mikołaj Stanowski
Daria Szymaniak
Weronika Sosnowska
Daria Nowak
chłopcy:
Maciej Szlugański
Mikołaj Nowicki
Mikołaj Stanowski
Turniej strzelecki dla młodzieży i dorosłych:
dziewczęta:
Patrycja Karasiewicz
Agnieszka Zakrzewska
Monika Kubiak
chłopcy:
Łukasz Góralczyk
Tomasz Zakrzewski
Tomasz Pawlak
Patrycja Karasiewicz
Agnieszka Zakrzewska
Monika Kubiak
chłopcy:
Łukasz Góralczyk
Tomasz Zakrzewski
Tomasz Pawlak
W każdej konkurencji nagrodzono medalami troje pierwszych zawodników.
Po zakończeniu rywalizacji sportowej publiczności zaprezentowały się grupy z Miejskiego Ośrodka Kultury: Mali Polanie (grupa wojów), Pikolino, Debiut, Fantazja (zespoły muzyczne), Capoeira.
W trakcie festynu nie obowiązują przepisy i znaki drogowe?!
tekst: (Buk)
foto: SMW, (Buk)
foto: SMW, (Buk)