moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Poniedziałek, 28 września 2020
  • 10 kolejek Ligi Wiejskiej za nami

Rozgrywki Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko zmierzają ku końcowi, wcale to jednak nie oznacza, że sytuacja w tabeli jest wyklarowana.

W 10 kolejce doszło do przetasowań w tabeli.

Sołectwo Przysieka - Sołectwo Działyń 1:3
Ten mecz w 10 kolejce miał zadecydować o pozycji wicelidera. Działyń wygrywając to spotkanie mógł wskoczyć na 2 miejsce w tabeli tym samym spychając ekipę z Przysieki.
Sam mecz rozpoczął się zgodnie z duchem gry... czyli z 15 minutowym opóźnieniem gdyż ekipa z Działynia miała mały poślizg.

W pierwszej połowie meczu Działyń miał przewagę, jednak nie potrafił przełożyć tego na bramki, a przekładał na poprzeczki i słupki których było w pierwszej części 6! Bramka która wyprowadziła Gospodarzy na prowadzenie padła w 20minucie od poprzeczki.

W drugiej połowie ekipa z Działynia przypieczętowała dominację i Jakub Hoffman strzelił 2 bramki a Kacper Kwacz dorzucił 1.

Kłecko - Sołectwo Gorzuchowo  12:2
Mecz w zasadzie bez historii. Drużyna z Kłecka pewnie zmierza po końcowe zwycięstwo w rozgrywkach i tylko katastrofa mogłaby zepsuć im plany. Gorzuchowo natomiast to ekipa, która zbiera w rozgrywkach Ligi Wiejskiej doświadczenie, becki i szacunek rywali, gdyż mimo niepowodzeń zawsze jest gotowa do gry.

Sołectwo Dziećmiarki - Sołectwo Dębnica 7:4

Ekipa z Dziećmiarek pokazuje iż ambitnie walczy o końcowy triumf w rozgrywkach, co nie jest wykluczone,ale matematyka musi im sprzyjać. Wygrywając z Dębnicą, dali jasny komunikat iż liczą iż na ich szyjach zawisną medale. Dębnica natomiast, pozbawiona swojego kapitana i lidera Szymona Hartwicha, nie może nabrać rozpędu i gubi punkty co przekłada się na pozycję w tabeli.

Tabela rozgrywek:

1. Kłecko
2. Działyń
3. Dziećmiarki
4. Przysieka
5. Polska Wieś
6. Dębnica
7. Gorzuchowo

Tabela strzelców:
1. Bartosz Wiśniewski - Kłecko - 14
2. Kacper Bodzieszczyk - Kłecko - 13
3. Kamil Janas - Kłecko - 11
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Komunikat Klubu Sportowego MKS Mieszko Gniezno w związku z posiedzeniem nadzwyczajnego walnego zebrania członków klubu 27 października odbyło się posiedzenie nadzwyczajnego walnego zebrania członków Klubu Sportowego MKS... Wtorek, 27 października 2020
Kłecko Mistrzem Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko Zakończyły się rozgrywki Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko o Puchar Burmistrza Adama Serwatki. Od lipca do... Poniedziałek, 26 października 2020
"Tu mieszka zdrajca polskiej wsi" - transparenty, baloty i obornik pod domem posła i biurem posłanki Minionej nocy pod domem posła Tadeusza Tomaszewskiego oraz biurem posłanki Pauliny Hennig-Kloski pojawiły... Wtorek, 20 października 2020
13 kolejka Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko - pechowa Przedostatnia kolejka rozgrywek Ligi Wiejskiej Gminy Kłecko obfitowała w niespodzianki, niestety negatywne.... Wtorek, 20 października 2020