moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gniezno Santander Cup 2020 już w najbliższy weekend!

Środa, 16 września 2020
  • Gniezno Santander Cup 2020 już w najbliższy weekend!

Już w sobotę rozpocznie się dwudniowy turniej dla dzieci i młodzieży XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Gniezno Santander Cup 2020. W zawodach weźmie udział dziesięć zespołów w kategorii młodziczka i osiem w kat. dzieci.

Prezentujemy szczegółowy harmonogram meczów. Zapraszamy do kibicowania - wstęp wolny!

MŁODZICZKA (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 - Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 - nowa hala)  

           Grupa A:                                                               Grupa B:
MKS PR 06’ Gniezno                                             MKS PR 07’ Gniezno
UKS Pantery Dopiewo                                           UKS Bukowia Buk
UKS Olimpijczyk Budzyń                                       MKS Victoria Świebodzice
UKS Lider Sławno                                                 MKS Brodnica I
MKS Brodnica II                                                      SPR Kępno

Sobota:
 9.00 - MKS PR 06’ Gniezno - UKS Pantery Dopiewo (gr. A) - Hala Nowa
 9.00 - MKS PR 07’ Gniezno - UKS Bukowia Buk (gr. B)
 9.30 - UKS Olimpijczyk Budzyń - UKS Lider Sławno (gr. A) - Hala Nowa
 9.30 - MKS Victoria Świebodzice - MKS Brodnica I (gr. B)
10.00 - MKS Brodnica II - MKS PR 06’ Gniezno (gr. A) - Hala Nowa
10.00 - SPR Kępno - MKS PR 07’ Gniezno (gr. B)
10.30 - UKS Pantery Dopiewo - UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) - Hala Nowa
10.30 - UKS Bukowia Buk - MKS Victoria Świebodzice (gr. B)
11.00 - UKS Lider Sławno - MKS Brodnica II (gr. A) - Hala Nowa
11.00 - MKS Brodnica I - SPR Kępno (gr. B)
11.30 - MKS PR 06’ Gniezno - UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A)
11.30 - MKS PR 07’ Gniezno - MKS Victoria Świebodzice (gr. B) - Hala Nowa
12.00 - MKS Brodnica II - UKS Pantery Dopiewo (gr. A)
12.00 - SPR Kępno - UKS Bukowia Buk (gr. B) - Hala Nowa
12.30 - UKS Lider Sławno - MKS PR 06’ Gniezno (gr. A)
12.30 - MKS Brodnica I - MKS PR 07’ Gniezno (gr. B) - Hala Nowa
13.00 - UKS Olimpijczyk Budzyń - MKS Brodnica II (gr. A)
13.00 - MKS Victoria Świebodzice - SPR Kępno (gr. B) - Hala Nowa
13.30 - UKS Pantery Dopiewo - UKS Lider Sławno (gr. A)
13.30 - UKS Bukowia Buk - MKS Brodnica I (gr. B) - Hala Nowa

Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali
15.00 - mecz o IX miejsce A5 - B5
15.40 - mecz o VII miejsce A4 - B4
16.20 - mecz o V miejsce A3 - B3
17.00 - mecz o III miejsce A2 - B2
17.40 - mecz o I miejsce A1 - B1
18.40 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

DZIECI (hala GOSiR, ul. Sportowa 5 - Stara oraz hala widowiskowo-sportowa, ul. Sportowa 3 - nowa hala)

           Grupa A:                                                                Grupa B:
MKS Tuzinek Gniezno                                             APR Gladiator Oborniki
UKS Bukowia Buk                                                    UKS Pantery Dopiewo
UKS Olimpijczyk Budzyń                                       MLUKS Orlik Kcynia
MKS Brodnica                                                          APR Gniezno

Niedziela:
9.00 - MKS Tuzinek Gniezno - UKS Bukowia Buk (gr. A) - Hala Nowa
9.00 - APR Gladiator Oborniki - UKS Pantery Dopiewo (gr. B)
9.30 - UKS Olimpijczyk Budzyń - MKS Brodnica (gr. A) - Hala Nowa
9.30 - MLUKS Orlik Kcynia - APR Gniezno (gr. B)
10.30 - MKS Brodnica - MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) - Hala Nowa
10.30 - APR Gniezno - APR Gladiator Oborniki (gr. B)
11.00 - UKS Bukowia Buk - UKS Olimpijczyk Budzyń (gr. A) - Hala Nowa
11.00 - UKS Pantery Dopiewo - MLUKS Orlik Kcynia (gr. B)
12.00 - UKS Olimpijczyk Budzyń - MKS Tuzinek Gniezno (gr. A) - Hala Nowa
12.00 - MLUKS Orlik Kcynia - APR Gladiator Oborniki (gr. B)
12.30 - UKS Bukowia Buk - MKS Brodnica (gr. A) - Hala Nowa
12.30 - UKS Pantery Dopiewo - APR Gniezno (gr. B)

Ćwierćfinały: mecze rozgrywane na Nowej Hali
14.00 - A3 - B4
14.30 - B3 - A4
15.00 - A1 - B2
15.30 - B1 - A2

Mecze o miejsca: mecze rozgrywane na Nowej Hali

16.00 - mecz o VII miejsce - przegrani meczów 13 i 14
16.30 - mecz o V miejsce - wygrani meczów 13 i 14
17.00 - mecz o III miejsce - przegrani meczów 15 i 16
17.30 - mecz o I miejsce - wygrani meczów 15 i 16
18.15 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Tuzinek Cup 2020 już w piątek! Już w piątek odbędzie się jednodniowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Tuzinek Cup 2020.... Środa, 16 września 2020
Ambitne plany MKS PR URBIS Gniezno. Prezentacja drużyny za nami! Na parkiecie hali im. Mieczysława Łopatki pojawiły się wszystkie zawodniczki, które będą reprezentować... Środa, 9 września 2020
Puchar jednak nie dla koszalinianek W meczu finałowym o Puchar Polski szczypiornistki zespołu Młyny Stoisław Koszalin uległy drużynie Metraco... Poniedziałek, 7 września 2020
Alicja Ślęzak i Monika Walkowska opuszczają MKS PR URBIS Gniezno W nadchodzących rozgrywkach w barwach MKS-u PR URBIS Gniezno nie będziemy oglądać dwóch zawodniczek,... Czwartek, 3 września 2020