moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kreatywna kampania Kacpra Parola

Środa, 9 października 2019
 • Kreatywna kampania Kacpra Parola

Kacper Parol, oprócz bycia najmłodszym kandydatem do Sejmu w Polsce, jest też prawdopodobnie jednym z najbardziej kreatywnych.

Już wcześniej wyprodukował część swoich ulotek z papieru z odzysku i zadeklarował, że 30% swojej diety poselskiej przeznaczy na organizacje zajmujące się przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym, teraz jeździ na rowerze z mobilną reklamą po ulicach Gniezna.
W deszczowy wtorek można było go zobaczyć chociażby w okolicach teatru. Wraz z plakatem zawieszonym na przyczepce, odtwarzany jest również komunikat zachęcający do głosowania na najmłodszego kandydata Lewicy.

Parol przekonuje, że nie chce promować się w sposób, który niszczy środowisko. Dość ma samochodowych przyczep czy plakatów na gnieźnieńskiej starówce. Dlatego, postawił także na aktywną kampanię, pukając od drzwi do drzwi, przedstawiając się mieszkańcom.

Najmłodszy kandydat jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych, często wrzucając tak zwane "memy", czyli zabawne i sarkastyczne obrazki, bardzo angażujące internautów.

Zobaczymy, czy taka forma kampanii przyniesie skutki. Wybory już w niedzielę - 13 października!
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 09.10.2019 13:23  Odpowiedz na komentarz

  Młodzi do sejmu ;)

 • 09.10.2019 11:56  Odpowiedz na komentarz

  Mysle że do sejmu powinni iść ludzie z doświadczeniem, a nie młodzi liczący na pensje

  09.10.2019 15:53

  Jakim doświadczeniem? starzy wyjadacze niby po co tam idą? Młodzi poza tym muszą gdzieś nabrać doświadczenia, ale im właśnie ci starzy nie pozwalają. Proszę zobaczyć kto ma czołowe miejsca, a które na listach mają młodzi.

 • 09.10.2019 09:27  Odpowiedz na komentarz

  mysle ze to dobry kandydat z lewicy, pelen pomyslow, bez doswiadczenia ale temu mlodemu czlowiekowi sie chce robic cos nowego. Tomaszewski nie wnosi nic nowego.

PODOBNE TEMATY
Prezydent Tomasz Budasz poparł Szymona Hołownię na urząd Prezydenta RP Dzisiaj Gniezno odwiedził Szymon Hołownia. Kandydat na Prezydenta RP przyjechał do Pierwszej Stolicy... Sobota, 23 maja 2020
Kolejne inwestycje w Gminie Niechanowo Mimo stanu epidemii Gmina Niechanowo cały czas prowadzi zaplanowane inwestycje. W ostatnim czasie udało... Sobota, 23 maja 2020
Czesław Krzywdziński pełnieniącym funkcję Rady Gminy Niechanowo Z dniem 22 maja 2020 r. Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył Czesława Kazimierza Krzywdzińskiego do... Sobota, 23 maja 2020
Młodzież zabrała głos w sprawie faszystowskich symboli Młodzież z Gniezna zabrała głos w sprawie zniszczenia m.in. Latarni na Wenei. Przypomnijmy, że w tym... Poniedziałek, 18 maja 2020