Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gnieźnianka zatrzymana za oszustwa! Mieszkała obok wiceprezydenta Gniezna

Poniedziałek, 17 czerwca 2019
  • Gnieźnianka zatrzymana za oszustwa! Mieszkała obok wiceprezydenta Gniezna

Dzisiaj rano policjanci z Gniezna zatrzymali Karolinę O. Kobieta jest podejrzana o oszukanie co najmniej kilkudziesięciu osób. Proceder trwał minimum kilka miesięcy. Cały czas zgłaszają się osoby poszkodowane. Ciekawostką jest to, że oszustka mieszkała tuż obok jednego z włodarzy Gniezna.

„Nicoletta - zamówienia hurtowe” oraz „Transmisje u Kiki” to grupy na facebook’u prowadzone przez Karolinę O. oraz jej siostrę. Kobiety oferowały odzież i obuwie w atrakcyjnych cenach, co kusiło wiele osób. Oczywiście zazwyczaj po zrobieniu przelewu kontakt się urywał. Oszustki znalazły w ten sposób stałe źródło wysokiego dochodu. W końcu zaczęły zgłaszać się osoby poszkodowane. Sprawą zajęli się gnieźnieńscy policjanci, którzy dzisiaj rano pojawili się pod domem Karoliny O. Kobieta została zatrzymana. Jak udało nam się ustalić czynności w sprawie trwają. Jutro zatrzymana ma usłyszeć zarzuty. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(51)

  • 20.10.2019 21:10  Odpowiedz na komentarz

    Również zostałam oszukana i nadal ściemnia mnie ze pieniażki będą do konca tygodnia. Jest nas tutaj tak dużo nie można z tym cos zrobić. Smieje sie nam w twarz.

  • 12.10.2019 22:19  Odpowiedz na komentarz

    Witam mnie też oszukała czy mogę zgłosić się na policję w moim mieście?

  • Oby w końcu karę dostały jak tak można oszukiwać i scieme walić że do końca tygodnia będą pieniążki na koncie ja też zostałam oszukana w maju przelew robiłam za 205zl
    Kobietki jak jesteście oszukana to trzeba to zgłaszać tym więcej nas zareaguje tym gorzej dla tych Pan będzie i w końcu się USPOKOJA z Oszustwem!!!

  • 16.08.2019 01:12  Odpowiedz na komentarz

    Również zostałam oszukana przez tą osoBę na kwotę 85 zł myślicie Że mOgę odzyskać te pieniądze ?

  • 03.08.2019 21:48  Odpowiedz na komentarz

    Kupowalam kilka razy i zawsze bylam bardzo zadowolona. Mieszkam za granica i buty mimo to zawsze dochodzily bez problemow

  • 01.08.2019 13:18  Odpowiedz na komentarz

    Dużo osób pyta gdzie się zgłaszać. Wszyscy poszkodowani niech Się zgłaszają w swoim mieście powtórzę w swoim mieście! do najbliższego Komisariatu. a policja już się Zajmie sprawą ewentualnie przęslą ja do Gniezna. Co można mieć przy sobie co ułatwi sprawę i dowody ( wydrukowane potwierdzenie przelewu do oszustki, ewentualnie jakieś rozmowy z facebooka które z nią były prowadzone) i to wszystko. Więcej zgłoszeń to dla niej większą kara. Spokojnie maja ja juz u siebie w kartotece, nikt was nie będzie zbywał podchodzą bardzo profesjonalnie. Wystarczy tylko iść!!! Chwilą Czasu nic trudnego

  • 01.08.2019 13:01  Odpowiedz na komentarz

    Mnie również Pani oszukała na około 90 zł niby też nie dużo ale zawsze coś. Proszę się od prawie pół roku za zwrot pieniędzy,a tu ciągle zwleka że po kolei robi zwroty kpina... Już pewnie nie odzyskam tych pieniędzy. Cały czas również mnie zwodzi że będą pieniądze ale ich nie ma. Wkoncu się ktoś zajął ta Panią ile ludzi może oszukiwać nie pojete. Nie będę jechała tyle km do Gniezna żeby zgłosić to..

  • Mi też JEST WINNA 74 zł. Bezczelna oszustka, cały czas mnie zwodziła że czeka na KOSZULKI za które zapłaciłam, bo ma problem z dostawcą... No i tak się doczekałam, że dałam sobie SPOKÓJ! Ile biednych kobiet sie nabrało na jej oszustwa,kasy na nas naiwnych zarobiła ZŁODZIEJKA!!!

  • 23.07.2019 16:46  Odpowiedz na komentarz

    A czemu Mamusi nie zamknęli? Przecież ona to wszystko trzymała w garści. Zkodziejki jestem z Rybnika też są mi winne nie całe 200zl. Nie daruje

  • 02.07.2019 07:19  Odpowiedz na komentarz

    I bardzo dobrze tak tej babie mnie też OSZUKAŁa

  • 30.06.2019 23:54  Odpowiedz na komentarz

    Z takimi MENDAMI To tylko na SZAFOT .!!!!!Nie cackac się ...nie żałować...Mnie OSZUKANO...Takie oszustki NIe MAJą PRAwa bytu..Pasożyty cholerne...Dorabiaja się na CZyjejś krzywdzie....

  • 28.06.2019 13:59  Odpowiedz na komentarz

    Ale perfidne te babska,jak mozna oszukac tyle osób

  • 26.06.2019 18:40  Odpowiedz na komentarz

    Wczoraj otrzymałam zwrot środków. Jest więc nadzieja. Zgłaszajcie się.

    27.06.2019 17:39

    Zgoosiłaś się na policję czy do niej bezpośrednio?

  • 26.06.2019 11:58  Odpowiedz na komentarz

    Witam również zostałam oszukana gdzie mogę to zgłosić?

  • 25.06.2019 15:32  Odpowiedz na komentarz

    Mnie również OSZUKAŁa, nie mogę doprosic się zwrotu za Buty!!!

  • 24.06.2019 17:21  Odpowiedz na komentarz

    Mnie też OSZUKAŁa, a do tego bardzo nie MIŁA osoba. Skąd te 60 tyś. ludzi na jej grupie? Raz zapytałam w komentarzu, co z moim towarem, to od razu usunęła komentarz. Ale zdążyło chyba kilka osób zobaczyć, bo zaraz odezwały się do mnie dwie inne oszukane osoby... Nie rozumiem, jak te osoby mogły prowadzić tyle czasu taki proceder?

  • 23.06.2019 23:35  Odpowiedz na komentarz

    Ja rowniez zostalam oszukana, czy zeby to zglosic musze jechac do GNIEZNA?

  • 22.06.2019 23:04  Odpowiedz na komentarz

    Mnie też oszukała gdzie mogę się zgłosić?

  • 22.06.2019 20:20  Odpowiedz na komentarz

    One już dalej działają na Facebooku. I dobrze się bawią

  • A co to za różnica obok kogo mieszkała bo nie rozumiem

  • 21.06.2019 23:53  Odpowiedz na komentarz

    Nooo W KOŃCU!!! doigrała się ciekawe czy za podróbki które sprzedawała i sprzedają nadal jej siostra i mamusia też beknie dziwne że grupa nadal funkcjonuje :/

  • 21.06.2019 18:02  Odpowiedz na komentarz

    Wszystkie sprzedawały każda podroby.Sandra .J ich siostra również.
    Rob

  • 21.06.2019 13:36  Odpowiedz na komentarz

    A ja nigdy nie mialam z nia problemu, nawet jesli cos nie dotarŁo to zwrÓcili pieniądze

  • 21.06.2019 08:04  Odpowiedz na komentarz

    Jak to CZYTAM ,to aż sie we mnie gotuje. Od listopada nie moge wraz z moją koleżanka poprosić sie o trapery :D zima przeszła haha a butów i lasy nie ma. I 200Zl PRZEPADŁO jak nic. Co za ludzie. Jak to czytam to aż wierzyć mi sie nie chce. Kasy i tak nie odzyskamy, ogłosi upadłość i gówno jej zrobią. I co z tego ze sa poszkodowani jak kasy i tak nie odzyskamy. Nikt za nia kasy nam nie odda.

    22.06.2019 12:41

    Jeśli dostanie wyrok będzie napewno zwrot pieniędzy i zawiasy

  • 20.06.2019 21:06  Odpowiedz na komentarz

    Mnie całe szczęście nie oszukala. Zamówiłam łącznie chyba 4 pary butów. Zrezygnowałam z zakupów u NIej bo była bardzo NIEmiła. Zachowywała się JAK gwiazda.

  • 20.06.2019 07:35  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie błagam uważaajcie na takich oszustów! Ja kupuję przez allegro i nigdy mi się nie zdarzyło by dostać cegłę w paczce albo czegoś nie dostać. Patrzcie na komentarze klientów . Policja tyle razy przestrzega!

  • 19.06.2019 17:11  Odpowiedz na komentarz

    Dokładnie! To jest OSZUSTKa I złodziejka. Nie wysyła towaru I zwrotu pieniędzy również nie robi !

  • 19.06.2019 14:58  Odpowiedz na komentarz

    Matka to cwany lis... Woli dziecko wkopac niz sama isc siedziec...dzieci kazde z innym czysta patologia. a i slownictwo mamusi WYSZUKANE

  • 19.06.2019 10:09  Odpowiedz na komentarz

    Dla jasności nie "Sprzedawały" replik tylko podróbki.

  • Oczywiscie że Oszustka! Po upomnieniu się na grupie o towar lub pieniądze odrazu uswala komentarze i uswala z grupy po czym naciagala Kolejne nieświadome Osoby! Mnie też OSZUKAŁA.

  • 18.06.2019 21:11  Odpowiedz na komentarz

    Ja nie mam zastrzeżeń do ich działalności, szybka wysyłka towar zawsze zgodny z opisem i wierzyć mi się nie chce w to co przeczytałam... Jestem ciekawa jak to się dalej potoczy..

  • 18.06.2019 21:06  Odpowiedz na komentarz

    Tez chetnie sie dowiem jestem z wroclawia i gwiazda wisi mi 265 zl

  • 18.06.2019 17:06  Odpowiedz na komentarz

    Dziwne ja zawsze dostawałam swoje Zamówienie. Aby kogoś nazwać oszustem tak szybko i to przez gazetę powinno być przemyślane bo co jeśli zarzuty zostaną Wycofane to pan redaktor będzie oficjalnie PRZEPRASZAŁ.nie ładnie nazywać kogoś oszustem w tak wczesnym postępowaniu kiedy nie ma wyroku.

    04.07.2019 22:47

    Wez ty sie idz lecz nie widzisz czy nie chcesz widziec pokazac ci przelewy to zwykla oszustka kase wisi co drugiemu naciagara do roboty niech sie wezma a nie oszukuja w necie i te statusy na fb szlachta nie pracuje samo za siebie swiadczy a tak na marginesie do szlachty to im daleko...i bede ja nazywac oszustka bo mam podstawy do tego.

  • 18.06.2019 16:35  Odpowiedz na komentarz

    Niestety nie tylko te kobiety ale głównym prowodyrem tej zaistniałej sytuacji jest ich matka ona tam rzadzi

  • 18.06.2019 14:02  Odpowiedz na komentarz

    I co teraz z osobami które czekają na zwrot pieniędzy gdzie na policję zgłosić

  • 18.06.2019 10:30  Odpowiedz na komentarz

    Ja reż jestem poszkodowana, a do Gniezna mam ponad 300 km. W jako sposób mogę odzyskać pieniądze lub zgłosić sprawę.

  • To wszystko brednie. Panie są uczciwe i nigdy nie było problemu. Kłamstwa!!!

    04.07.2019 22:52

    nie badz smieszna dziewczynko. Bronisz swoich jak widac. Wszystkie was do jednego wora. Co za hipokryzja brak slow oszustki nr 1

    18.06.2019 19:15

    To żadne brednie, to fakty, ludzie zamawiali, pieniądze przelewali a towaru nie dostawali !!! Więc o uczciwości trudno tu mówić.

  • 17.06.2019 22:41  Odpowiedz na komentarz

    Poszkodowanych jest dużo w całej Polsce ja mieszkam we Wrocławiu i do Gniezna nie pojadę telefonicznie można złożyć zawiadomienie

  • Cała rodzinka była zamieszana w ten proceder, nawet matka Dziewczyny i rodzeństwo. Wystarczy poczytać wpisy na Facebooku...

  • 17.06.2019 19:34  Odpowiedz na komentarz

    Panie redaktorze jeżeli Pan pisze artykuły to proszę pisać zgodne z prawdą.
    Nie artykuł 286§1KK Tylko art. 305 ustawy prawo własności przemysłowej

  • 17.06.2019 19:22  Odpowiedz na komentarz

    Jestem w szoku. Ja jak zamawialam towar zawsze do mnie dotarl z opoznieniem ale zawsze. Opuscilam ta grupe na fb bo denerwowal mnie dlugi czas oczekiwania ale towar zawsze byl zgodny z opisem