X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Karina G. zniknęła! Jest nakaz zatrzymania

Wtorek, 6 listopada 2018
  • Karina G. zniknęła! Jest nakaz zatrzymania

Prokuratura wystawiła nakaz zatrzymania Kariny G. - opiekunki z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gnieźnie, która jest podejrzewana o znęcanie się fizyczne i psychiczne w okresie od co najmniej sierpnia do 12 września tego roku nad 80-letnią podopieczną. Śledczy nie mogą postawić kobiecie zarzutów, ponieważ ta zniknęła.

Karina G., o której zrobiło się głośno po naszej publikacji pod koniec października, zniknęła. Jak udało nam się ustalić, Prokuratura wydała nakaz zatrzymania kobiety w celu jej przesłuchania i postawienia zarzutów. Nie ma jej jednak pod dotychczasowym adresem zamieszkania w Witkowie. Sprawdzono również inne miejsca, w których może przebywać oprawczyni 80-letniej gnieźnianki. Niestety wszystko wskazuje na to, że Karina G. wymknęła się organom ścigania.

Sprawa karna nie będzie mogła rozpocząć się do momentu postawienia zarzutów podejrzanej. Jeżeli poszukiwania Kariny G. nie będą dawały rezultatu, Prokuratura wystąpi o tymczasowy areszt oraz wyda list gończy.

Warto również wspomnieć, że trwa protest Policji pn. "Psia grypa". W gnieźnieńskiej komendzie ponad 120 funkcjonariuszy przebywa na zwolnieniach lekarskich. W całym kraju brakuje rąk do pracy począwszy od komisariatów, kończąc na komendach wojewódzkich.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(13)

  • 09.11.2018 09:59  Odpowiedz na komentarz

    ale wy wszyscy nasi czytelnicy , jestescie latwo wierni , lykacie wszystko co tu napisza ha ha ha ha ha ha jestem biedny kto mi n zrobi zrzute kasy na swieta n ha ha ha ha ha ha ha

  • 09.11.2018 09:57  Odpowiedz na komentarz

    malo tego ze juz ta pani pracuje w domu opieki w gnieznie , to jeszcze ma pensje 2400 zl netto

  • 08.11.2018 17:15  Odpowiedz na komentarz

    Rąk do pracy brakuje,więc pani już pracuje w znanym domu opieki w Gnieżnie.

  • DZIENNIKARZYno, skąd czerpiesz tak bzdurne informacje??? Z internetu, z Facebooka?? To daleko nie zajdziesz w tym fachu. Chociaż w tych czasach....

    08.11.2018 16:01

    Bzdurne informacje podają do wiadomości,żeby było ciekawiej,bardziej kolorowo.... Prawdy jest mało,a sensacji cały ogrom,więcej niż to wszystko warte jest..... Jeśli dziennikarz coś powie,napisze to wszyscy mu wierzą. Ale jesteśmy już do tego przyzwyczajeni,mało kto mówi prawdę,a dla kasy napiszą wszystko,nawet nieprawdę.

  • 07.11.2018 02:35  Odpowiedz na komentarz

    taka to nasza prokuratura gnieznienska = jeden syf , uklady , ospieszalosc , DLATEGO NIE MAMY ZAUFANIA DO TEJ ZGNOJONEJ PROKURATURY

  • nIE TO SĄ JAKIEŚ JAJA JAK MOGŁA TA KOBIETA ZNIKNĄĆ????JUŻ NIE DZIWI MNIE DLACZEGO ŚLEDZTWO POSZŁO DO PROKURATURY W POZNANIU.

  • Udostepnijcie jej zdjecia to napewno sie znajdzie.

  • 06.11.2018 18:15  Odpowiedz na komentarz

    Jak Mogła wam uciec to się poprostu w głowie nie mieści

  • 06.11.2018 18:06  Odpowiedz na komentarz

    MOGŁA OBRAĆ KIERUNEK WŁOCH - SYCYLIA

    08.11.2018 16:03

    no,pojechał posprzątać po trzęsieniu ziemi !!!!

  • 06.11.2018 17:02  Odpowiedz na komentarz

    nie przedstac, zlapac I ukarac najsurowiej .Jestem w szoku tak ze kilka dni nie moglam spac , snilo mi sie to co widzialam