Logo

"SpoKREWnieni służbą" - akcja zbiórki krwi

Artykuł dodany: Sobota, 24 lutego 2018
REKLAMA

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informują, że na terenie województwa wielkopolskiego w miesiącu marcu zostaną zorganizowane zbiórki krwi w ramach akcji "spoKREWnieni służbą" pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Joachima Brudzińskiego. Celem akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego przypadającego na dzień 1 marca poprzez honorowe oddanie krwi.

W związku z powyższym Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zapraszają wszystkich chętnych do przyłączenia się do w/w inicjatywy.

Informujemy, że w dniu 10 marca (sobota) 2018 roku w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Witkowie przy ul. Nowa 3 w godzinach 8.30 - 12.30 przy współpracy z Klubem HK PCK w Witkowie odbędzie się otwarta akcja poboru krwi, na którą przybędą przedstawiciele Regionalnego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Poznaniu.

Ponadto w ramach akcji "spoKREWnieni służbą" w okresie od 1 do 31 marca 2018 roku każda osoba może oddać krew w dowolnym oddziale terenowym RCKiK działającym na terenie powiatu podając numer akcji "909".

Zgłaszając się do punktu poboru należy zabrać dowód osobisty.
 
źródło: PSP Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno