Logo

Basia w bibliotece

Artykuł dodany: Wtorek, 5 grudnia 2017
Basia w bibliotece
REKLAMA

Basia, bohaterka książek Zofii Staneckiej, już od kilku lat uczy dzieci poznawać świat. Seria książeczek o Basi, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych. I nie ma się co dziwić. Z Basią nie można się nudzić, a każda kolejna bajka to gwarancja wyśmienitej zabawy i mile spędzonego czasu.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W tym roku ukazała się kolejna pozycja pt. "Basia w bibliotece". W książce nauczycielka przedszkola: pani Marta - zabiera Basiną grupę na warsztaty biblioteczne. Mali czytelnicy mają możliwość poznania bliżej tego magicznego miejsca - jakim jest właśnie biblioteka. Tak jak to uczyniły dzieci z Przedszkola nr 17 "Piastowska Gromada", które w dniu imienin Basi odwiedziły Filię nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica 12a.

Na początku spotkania zostały przywitane przez dyrektora gnieźnieńskiej książnicy, Janusza Ambrożego, który zachęcił dzieci do częstego odwiedzania biblioteki.

Miały także okazję posłuchać głośno czytanej książki "Basia w bibliotece" przez zastępcę dyrektora biblioteki Romanę Lechert oraz dyrektora przedszkola Grażynę Hybzę. Przeczytane fragmenty uzmysłowiły dzieciom, że w bibliotece dzieje się wiele wspaniałych rzeczy i są fajne książki warte przeczytania.

A może lektura zachęci do tego, by razem z rodzicami albo starszym rodzeństwem odwiedzały często bibliotekę. Bo Basię naprawdę warto naśladować. Zwłaszcza w tym przypadku.
 
źródło: BPMG

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno