Logo
Najnowsze artykuły

Sprawcy podrzucania śmieci surowo ukarani

Artykuł dodany: Wtorek, 7 listopada 2017
Sprawcy podrzucania śmieci surowo ukarani
REKLAMA

Działania Straży Miejskiej, czujność mieszkańców a także stosowane fotopułapki poskutkowały w ostatnim czasie ustaleniem kilkunastu osób, które nielegalnie podrzucały śmieci na terenie Gniezna. Kilku z nich ukarano mandatami.

Straż Miejska w ostatnim czasie ustaliła kilkunastu sprawców, którzy  podrzucali śmieci komunalne na terenie Gniezna. Stało się to dzięki czujności mieszkańców, którzy nie bali się powiadomić strażników o takich osobach i miejscach, ale także dzięki wykorzystaniu fotopułapek. Funkcjonariusze zapowiadali, że nie będzie pobłażania wobec sprawców, którzy pomimo obowiązujących przepisów nadal podrzucają odpady w miejscach niedozwolonych. Tak też po raz kolejny się stało, kilku z nich poniosło surową karę. Ukarano ich bowiem mandatami karnymi w najwyższej kwocie po 500 zł. Wojciech W. z Gniezna w dniu 25.10.2017r. podrzucił stary tapczan i inne meble na ul. Mickiewicza. Jarosław J. z Przeźmierowa w dniu 7.10.2017r. wyrzucił części samochodowe na ul. Świętokrzyskiej. Łukasz P. z Gniezna w dniu 3.10.2017r. wyrzucił odpady poremontowe na ul. Kokoszki. Nadal trwa identyfikacja i wzywanie do siedziby Straży Miejskiej kolejnych zaśmiecających.

Straż Miejska apeluje o rozsądek i szczegółowe zapoznawanie się z zasadami odbioru odpadów w PSZOK na ul. Chrobrego w wyznaczone dni zgodnie z harmonogramem URBIS-u zamieszczonym również na stronie www.urbis.gniezno.pl.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno