Logo

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy do Niemiec

Artykuł dodany: Poniedziałek, 3 lipca 2017
Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy do Niemiec
REKLAMA

DHL Parcel udostępnia nadania do 28 krajów Europy, w tym do Niemiec, w punktach partnerskich w Polsce. Teraz wszyscy mogą wysyłać paczki tanio i bez umowy za Odrę! W DHL czas doręczenia za granicę wynosi nawet 2 dni.

Niemcy słyną z piwa, samochodów i dbałości o porządek. Polacy często podróżują do tego kraju - niektórzy turystycznie, inni w celach zarobkowych. Niezależnie od celu wyjazdu i czasu pobytu, DHL Parcel umożliwia wysyłanie przesyłek do bliskich w Niemczech.

Przesyłki międzynarodowe można nadawać w sieci punktów partnerskich DHL Parcel  i jego Punktach Obsługi Klienta. Niskie ceny, śledzenie przesyłek online na stronie http://sprawdz.dhl.com.pl/, powiadomienia o wyjściu paczki za granicę oraz o jej doręczenie do odbiorcy to główne atuty oferty.

Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm, które nie mają umowy z DHL. Mogą oni wysyłać przesyłki do 28 krajów Europy:
  • wygodnie - za pośrednictwem sieci lokalnych punktów DHL Parcel;
  • bezpiecznie - każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem do 500 Euro w cenie;
  • szybko - przewidywany czas doręczenia do Niemiec wynosi 2 dni.

DHL Parcel obsługuje przesyłki w całej Europie. Ma wiedzę o zwyczajach zagranicznych odbiorców paczek i dostosowuje usługi do ich potrzeb. Dla Niemców istotne są punkty odbioru osobistego, w których o dogodnej porze odbierają paczki. DHL Parcel posiada około 20 000 takich punktów w Niemczech. Przesyłkę może doręczyć także kurier. W przypadku nieudanej próby doręczenia, paczka trafi do punktu odbioru. Tam będzie oczekiwać na odbiorcę przez 7 dni kalendarzowych.

Nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych w punktach DHL

DHL Parcel rozwija w Polsce sieć punktów nadania i odbioru osobistego. Obecnie liczy ona 1800 punktów, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe, lokalne punkty usługowo-handlowe. Do końca roku planowany jest rozwój sieci o kolejne 4500 punktów.

Przesyłki międzynarodowe i krajowe można wysyłać w ponad 1100 punktach partnerskich: Inmedio, Relay, 1minute oraz w lokalnych punktach usługowo-handlowych. Charakteryzują się one elastycznymi godzinami pracy:
  • prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
  • 80% otwartych jest w soboty;
  • ponad 50% otwartych jest w niedziele.
Punkty nadania można zobaczyć na mapie dostępnej na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm.

Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?


REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno