moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wielkanocne i wiosenne trendy w Zielonej Fabryce

Niedziela, 6 kwietnia 2014
  • Wielkanocne i wiosenne trendy w Zielonej Fabryce

Wiosna z Klubem Zielonej Fabryki - pod takim hasłem najlepsi floryści w Gnieźnie prezentowali trendy, które przodują w tym roku. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, więc nie zabrakło tradycyjnych wianków, palm oraz różnego rodzaju zajączków i innych symboli świąt.

Zielona Fabryka co pół roku organizuje dla swoich klientów oraz klubowiczów małe święto, podczas którego można zapoznać się z panującymi trendami we florystyce. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy oraz panującej wiosny kwiaciarnia przy ul. Wrzesińskiej 44 wypełniona była kompozycjami w "żywych" kolorach, które idealnie komponowały się ze słoneczną pogodą. Klientów tradycyjnie nie brakowało. Floryści przygotowali specjalne pokazy, ponadto każdy mógł samodzielnie wykonać kompozycję lub wianek wielkanocny.
Każdy z klientów mógł zrobić sobie zdjęcie w wielkanocnym klimacie dzięki usługom firmy ARTMED Joanny Pomorskiej, która prezentowała swoje przenośne studio.
Zielona Fabryka to największa sieć kwiaciarni w Gnieźnie. Słynie z wysokiej klasy usług, bardzo sprawnej poczty kwiatowej, podąża za trendami, zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz dekorowaniem kościołów, sal weselnych, obiektów handlowych, czy zdobiących starówkę ogródków przy kawiarniach i restauracjach.
tekst: (Buk)
foto: J.P., (Buk)