moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Kolejne 2 czarne pasy w AKT Samuraj Gniezno

Wtorek, 22 marca 2022
  • Kolejne 2 czarne pasy w AKT Samuraj Gniezno

W dniach 17-20 marca 2022 roku w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem odbyło się doroczne Zimowe Gasshuku 2022 połączone ze zgrupowaniem Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Do Zakopanego pojechali oczywiście przedstawiciele Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: Natalia Szuba, Maja Barczak, Wiktoria Łuczyńska oraz główny trener naszej Akademii oraz trener Kadry Narodowej młodzieżowców i seniorów Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan). Z powodu pozytywnego testu na Covid do stolicy Tatr niestety nie mogła pojechać nasza seniorka, Aleksandra Politowicz.

Prawie 4 dni szkoleń i treningów było kolejnym wspaniałym czasem spotkań z najlepszymi karatekami z Polski i zagranicy. Na koniec Gasshuku, w niedzielę 20 marca, zostały przeprowadzone egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Miło jest nam poinformować, że dwie nasze zawodniczki, a więc Natalia Szuba i Maja Barczak przebrnęły pomyślnie egzamin uzyskując stopień mistrzowski 1 Dan i czarny pas.
tekst: Informacja prasowa