moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Absolutny hit WOŚP w Czerniejewie

Wtorek, 25 stycznia 2022
  • Absolutny hit WOŚP w Czerniejewie

Unikatowe okulary zaprojektowane przez Jurka Owsiaka. Licytacja dwuetapowa - on-line oraz przy hali widowiskowo-sportowej w Czerniejewie ok. godz. 16:30.

Szczegóły na https://www.facebook.com/groups/349897386315540/posts/618975156074427


Okulary posiadają certyfikat z podpisem szefa WOŚP. Chronione specjalnie wykonanym, przepięknym futerałem i specjalnie przygotowanym flanelowym woreczkiem z logotypem oraz dedykowaną ściereczką. Szkła „zerówki" - każdy może je wymienić na swoje.
 

Wierna kopia moich okularów od firmy New Vision Optica! Używam ich przez cały rok bardzo intensywnie, mają bardzo dobrą jakość -  podkreślił Jurek Owsiak.

776 Sztab w Czerniejewie otrzymał te unikatowe okulary w uznaniu za wzorową działalność oraz za imponujące zbiórki.

W zeszłym roku, pandemii i lockdownu zebraliśmy w Czerniejewie ponad 54 tys. To kropelka w milionach uzbieranych przez wszystkich ludzi wielkich serc ale kropelka z maleńkiej miejscowości, która czuje potrzebę udzielania pomocy. Mam zaszczyt kierować od wielu lat grupą perfekcjonistów i uznanie ze strony Fundacji obejmuje każdego, kto współpracuje z naszym Sztabem. Dar Fundacji napawa dumą, daje kopa do dalszego działania ale i skłania do przemyśleń. Serdecznie zapraszam do udziału w licytacji w Czerniejewie. Z Gniezna czy Wrześni to kawałeczek - raptem 15 minut, a my każdemu gwarantujemy świetną zabawę i miłe popołudnie - szef sztabu Sławomir Zakrzewski.


W lokalnym programie przewidziane są licytacje m.in. 4 złotych serduszek, kiermasz ciast i liczne występy sceniczne. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na wielki finał. Kontakt do sztabu: 607 268 695.
tekst: Informacja prasowa