moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Piątek, 14 stycznia 2022
  • Dyżury w urzędach skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku, 11 stycznia, w urzędach skarbowych działają dyżury podatkowe o Polskim Ładzie. Informacje można uzyskać telefonicznie lub osobiście, po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie.

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie.

Informację można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub osobiście z urzędem skarbowym - mówi Małgorzata Spychała-Szuszczyńska rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.


Oprócz ogólnopolskich infolinii:
  • Polskiego Ładu - 22 765 64 64,
  • Krajowej Informacji Skarbowej - 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych),
w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.

Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronach poszczególnych urzędów w serwisie www.wielkopolskie.kas.gov.pl.

Również system rezerwacji wizyt dostępny na stronie wizyta.podatki.gov.pl został rozbudowany o nową tematykę. Od 11 stycznia można w nim rezerwować wizyty dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu.
 
tekst: Informacja prasowa