moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Brał udział w rodzinnej awanturze, wyszedł na wolność i ranił nożem mężczyznę w barze!

Poniedziałek, 29 listopada 2021
  • Brał udział w rodzinnej awanturze, wyszedł na wolność i ranił nożem mężczyznę w barze!

W sobotę ok. godz. 21.00 policjanci otrzymali informację o ataku z użyciem noża w jednym z lokali w centrum Gniezna. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy referatu patrolowo-interwencyjnego.

Po wejściu policjantów do lokalu okazało się, że 27-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego przy użyciu noża naruszył nietykalność cielesną 36-letniego mężczyzny, raniąc go w ręce i okolice szyi. Agresora próbowała uspokoić jego partnerka oraz obsługa baru, jednak bezskutecznie. Ranny 36-latek widział mężczyznę z nożem chodzącego po barze i postanowił najpierw go uspokoić, jednak kiedy to nie przyniosło efektu - próbował go obezwładnić, w wyniku czego odniósł wyżej opisane obrażenia. Udało mu się jednak przytrzymać 27-latka do czasu przybycia Policji.

Na miejscu wykonano oględziny i zabezpieczono ślady. 27-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Powiadomiono także Prokuratora.

Agresor kilka godzin wcześniej został wypuszczony z pomieszczeń dla osób zatrzymanych gnieźnieńskiej komendy, gdzie przebywał za udział w rodzinnej awanturze.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelnik