moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Reprezentantka Polski potrzebuje 15 tysięcy złotych na leczenie! Ruszyła zbiórka!

Wtorek, 23 listopada 2021
  • Reprezentantka Polski potrzebuje 15 tysięcy złotych na leczenie! Ruszyła zbiórka!

Julia jest wielokrotną reprezentantką kraju i medalistką Mistrzostw Polski w hokeju na trawie. Swoją przygodę zaczynała w klubie KS Stella Gniezno, reprezentowała klub UKH Start 1954 Gniezno, LKS Gąsawa a obecnie broni bramki w LKS Rogowo.

Hokej dla Julki to nie tylko sport ale przedewszystkim pasja, której przez ostatnie lata poświęciła się. My jako rodzice wspieramy ją i kibicujemy jej jak gra nie tylko w klubie ale też jak reprezentuje godnie nasz kraj z orzełkiem na piersi. W maju na zgrupowaniu reprezentacji Polski doznała kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że bark jest poważnie uszkodzony i niezbędna jest operacja (koszt rehabilitacji i operacji to 15tys)

Mamy wsparcie Polskiego Związku Hokeja na Trawie, który również wesprze nas finansowo. Jednak kwota ta jest niewystarczająca na pokrycje kosztów operacji i rehabilitacji.

My, jako rodzice, prosimy o pomoc gdyż nie stać nas na pokrycie kosztów leczenia, dlatego też zwracamy się o pomoc by Julka mogła dalej rozwijać swoją pasję.
 

https://zrzutka.pl/uf8x3d

tekst: Informacja prasowa