moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Charytatywna Impreza Wędkarska - Karpiarze dla Olgi Miśkiewicz

Środa, 6 października 2021
  • Charytatywna Impreza Wędkarska - Karpiarze dla Olgi Miśkiewicz

Mała Olga jest wspaniałą, uśmiechniętą córeczką karpiarza Ariela Miśkiewicza, która zachorowała na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Niestety terapia genowa, która całkowicie może ją wyleczyć jest bardzo, bardzo droga a jej koszt to 9,5 mln złotych. Niestety leczenie nie jest refundowane przez NFZ. Dlatego też wspólnie próbujemy pomóc zbierając środki na leczenie. Razem możemy więcej!

Zawody - KARPIARZE DLA OLGI MIŚKIEWICZ organizowane są wspólnie przez gnieźnieńskie teamy karpiowe: Stowarzyszenie Karpiowe "Słoń" Gniezno, Carp Team Bednarski Gniezno, Gnieźnieński Fyrtel Karpiorzy, Lemur Gniezno, Level Up Gniezno oraz Przyjaciele Jutrzenki - łowisko Jerzyn. Pomocną dłonią służy niezawodna jak zawsze Honorata Kosińska. Impreza odbędzie się w terminie 7-10.10.2021 r. na łowisku Jerzyn koło Pobiedzisk. Wpisowe w całości trafia na konto fundacji siepomaga.pl aby wspomóc małą Olgę.

Dodać należy, że w zawodach można również wystąpić wraz z team runnerem, który będzie miał pełne prawa zawodnika! Opłatę wpisowego realizujemy poprzez https://www.siepomaga.pl/karpiarzedlaolgi po wcześniejszym zapisie drużyny u Dawida pod nr tel. 665924754 (mail karpiarzedlaolgi@pisz.to). Formuła zawodów to: rzut + modele RC z możliwością początkowego wysondowania łowiska, pierwszego nęcenia i postawienia markerów ze środka pływającego. Podczas rozpoczęcia i zakończenia zawodów organizatorzy zapewniają poczęstunek w postaci kuchni polowej.

Przewidziany jest udział 35 ekip! Pomimo tego, iż całość wpisowego trafi na konto małej Olgi, to jako organizatorzy zapewniamy atrakcyjne nagrody, które w całości fundowane są przez sponsorów, partnerów, darczyńców i innych naszych przyjaciół „po kiju”!
    
Zapraszamy do wzięcia udziału, jednocześnie wspierając Olgę Miśkiewicz.
 
tekst: Informacja prasowa