moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ślubowanie nowo przyjętej policjantki

Czwartek, 23 września 2021
  • Ślubowanie nowo przyjętej policjantki

22 września 2021 roku w sali konferencyjnej w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie ślubowanie złożyła 1 policjantka. Odebrał je insp. Przemysław Kozanecki Komendant Powiatowej Policji w Gnieźnie. Teraz funkcjonariuszkę czeka 4-letnia nauka w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, po odbyciu której podejmie służbę.

Nowo przyjęta do służba policjantka złożyła uroczyste ślubowanie. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się w jednostce powiatowej, bez zaproszonych gości. Szef gnieźnieńskich policjantów pogratulował nowej funkcjonariuszce wybrania służby w Policji. Życzył jej satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz realizacji własnych ambicji i marzeń. Podkreślił również, że na jej barkach spoczywa od teraz wielka odpowiedzialność za życie i zdrowie drugiego człowieka.

Dla nowej policjantki to były bardzo ważne chwile, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Służba w szeregach gnieźnieńskiej Policji jest wyróżnieniem, ale i dużą odpowiedzialnością. Teraz czeka ją wytężony czas nauki i zbierania doświadczenia w szkole policyjnej.
źródło: Policja