moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Domy na sprzedaż w Gnieźnie

Czwartek, 8 lipca 2021
  • Domy na sprzedaż w Gnieźnie

Gniezno to piękne miasto położone w województwie wielkopolskim, będące pierwszą stolicą Polski. Gniezno jest ostoją tradycji i kultury, obszarem, na którym są zachowane walory przyrodnicze i krajobrazowe.

Jednak oprócz szerokiej oferty turystycznej Gniezno jest też świetnym miejscem, aby kupić atrakcyjny dom wolnostojący. Dworki, posiadłości do tego pięknie wykończone i umeblowane. Takich nieruchomości na sprzedaż nie brakuje w Gnieźnie. Można znaleźć ich wiele. Domy na sprzedaż Gniezno można znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 

Domy na sprzedaż Gniezno - powierzchnia użytkowa budynku

Dom położony w Gnieźnie to dobra inwestycja. Właściciele nieruchomości wystawiający dom na sprzedaż dokładnie opisują każdy szczegół. Wystawiony na sprzedaż dom zawiera informację, jaką część zajmuje powierzchnia działki, a jaką układ pomieszczeń. Czy dom na sprzedaż ma pomieszczenie gospodarcze, garaż oraz jakiej wielkości jest działka.
Decydując się na dom warto przemyśleć na czym najbardziej nam zależy. Czy bardziej interesuje was inwestycja w atrakcyjny dom jednorodzinny na przykład z poddaszem użytkowym, czy może nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej?
Dla jednych z was ważniejsza będzie powierzchnia działki, dla innych jej lokale użytkowe. Być może niektórym zależeć będzie na znalezieniu funkcjonalnego domu położonego na obrzeżach Gniezna, gdzie spokój i cisza to codzienność. Jeżeli zaś nie interesuje was budynek mieszkalny, to prawdopodobnie zainteresują was oferty na budynek gospodarczy.
Jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze posiadłości, jednakże to już do kupujących zależy jakich funkcjonalności potrzebują, co ma wpływ na ostateczną decyzję.
 

Atrakcyjny dom stojący na sprzedaż

Przedstawimy poniżej krótkie opisy 3 różnych posiadłości, które zostały wystawione na sprzedaż, ponieważ są one warte uwagi.

1. Dom wolnostojący - 4 pokojowy:

Wystawiony na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Arkuszewo, który znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Dom stanowi rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego według indywidualnego projektu. W części parterowej przewidziany jest z salon z aneksem kuchennym, łazienka, kotłownia oraz przedsionek. Natomiast piętro będące poddaszem składa się 3 pokoi, garderoby i łazienki/garderoby.
Ten dom zainteresuje tych, którzy uwielbiają życie miasta. Szybki wypad do restauracji albo na imprezę w centrum miasta. W centrum można znaleźć bardzo atrakcyjną nieruchomość. Jest to posesja, którego powierzchnia użytkowa domu to 125 m kw. Teren nieruchomość obejmuje działka o pow. 666 m kw i osłonięty jest od ulicznego hałasu, co gwarantuje komfort mieszkania.

2. Dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokojowy:

Nieruchomość posiada powierzchnię 100m kw, na którą składają się 3 niezależne pokoje, przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia, spiżarnia, łazienka oraz korytarz. Budynek całkowicie podpiwniczony, na terenie posesji garaż wolnostojący. Całkowita powierzchnia działki wynosi 613.00 m kw.

3. Kamienica w ścisłym centrum:

Posiadłość wybudowana została w tradycyjnej technologii grubego muru z pełnej czerwonej cegły oraz zlokalizowana jest w sercu miasta Gniezno. Budynek posiada 2 piętra, piwnice i poddasze.
Na parterze znajdują się 2 lokale użytkowe i 3 mieszkania o łącznej pow. użytkowej 156,43m kw. Na 1 piętrze 4 mieszkania o łącznej pow. użytkowej 172,57m kw. Na 2 piętrze również 4 mieszkania o łącznej pow. użytkowej 157,68m kw. Poddasze obejmuje 90,63m kw a piwnica 82,65 m kw.
 
Gniezno to dobra lokalizacja na inwestycje. Piękna natura i interesująca historia daje na plus temu miejscu. Jeśli przyjrzymy się powyższym 3 posiadłościom, które przedstawiliśmy to zauważymy, że tamtejsze okolice mają do zaoferowania każdego rodzaju działkę/dom. Dlatego wystarczy tylko poszukać, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.