moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Narożniki z ekoskóry do każdego salonu

Czwartek, 8 lipca 2021
  • Narożniki z ekoskóry do każdego salonu

Ekoskóra to materiał, który w wyglądzie przypomina prawdziwą skórę. Jest on bardzo wygodny w pielęgnacji, wodoodporny, plamoodporny, a także znacznie tańszy od prawdziwej skóry. Dlatego kanapy z ekoskóry od zawsze cieszą się powodzeniem i nie wychodzą z mody. Zobacz, jakie narożniki z ekoskóry dostępne są w sklepie Meble Arkadius!

Narożnik ekoskóra - litera U lub L

Jednym z kluczowych dylematów, jakie pojawiają się przy wyborze narożników, jest ich fason, wielkość i kształt. Bardzo często bywa, że ograniczenia metrażowe nie pozwalają na wybór takiego fasonu, jaki najbardziej przypadł nam do gustu. Meble Arkadius to szeroki wybór fasonów, które idealnie wpiszą się w każdą, nawet niedużą przestrzeń, np. w kawalerce czy pokoju młodzieżowym.

Przede wszystkim dostępne są narożniki ekoskóra, które mogą mieć kształt litery L lub U. Oznacza to, że każdy model może mieć jedno lub dwa ramiona o różnej długości i wielkości. Dzięki temu można dopasować kanapę praktyczne w każde, nawet bardzo problematyczne miejsce. Między innymi w kawalerce lub niedużym salonie świetnie sprawdzi się narożnik z ekoskóry w kształcie litery L, tym bardziej że można również zdecydować o wariancie prawo lub lewostronnym. Kanapy w kształcie litery U są zazwyczaj wyjątkowo duże i przestronne, np. ARGENTINO, CALVIN XL czy DAMARIO. Są idealne do wielkich salonów.

W trakcie wyboru narożnika z ekoskóry każdy klient ma także możliwość wyboru, czy ma on stać bezpośrednio na podłodze, czy może na stylowych nóżkach. Jedno i drugie rozwiązania ma swoje zalety. Narożniki na nóżkach między innymi ułatwiają sprzątanie w salonie, ponieważ znacznie łatwiej usunąć spod nich gromadzący się kurz.
 

Funkcja rozkładania, czyli narożnik ekoskóra jako łóżko

Jeśli poszukujemy szczególnie funkcjonalnych rozwiązań, to narożniki z ekoskóry w zależności od modelu mogą również służyć jako wygodne łóżka. W tym celu należy wybrać wariant z funkcją spania. Po rozłożeniu narożnik przekształca się w wygodne łóżko o różnej powierzchni do spania. Niektóre modele to naprawdę duże i wygodne łóżka, które posłużą nie tylko niespodziewanym gościom, ale również członkom rodziny do conocnego wypoczynku, np. narożnik AGOSTINO z barkiem i pufą.

Funkcja rozkładania narożnika zazwyczaj jest także połączona z możliwością przechowywania złożonej pościeli, koców czy dodatkowych poduszek. W tym celu narożniki ekoskóra zależnie od modelu mogą posiadać praktyczny pojemnik do przechowywania tego rodzaju akcesoriów. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w mieszkaniach o niedużym metrażu - w dużym stopniu ułatwia utrzymanie porządku.
 

Ekoskóra - materiał o wyjątkowych właściwościach

Narożniki z ekoskóry odznaczają się niezwykłą funkcjonalnością. Przede wszystkim są przyjemne w dotyku i łatwe w pielęgnacji. Nie bez znaczenia jest także ich łatwe utrzymanie w czystości i odporność na wodę oraz różnego rodzaju zabrudzenia. Ekoskóra może różnić się fakturą i dostępna jest w bardzo wielu ciekawych wariatach kolorystycznych. Są to klasyczne brązy, czerń i biel, a także zwracające uwagę bardziej intensywne kolory. Dzięki temu narożniki ekoskóra będą pasowały w nowoczesne i klasyczne wnętrza.

Meble Arkadius to także wiele wygodnych i funkcjonalnych dodatków. Narożniki mogą posiadać regulowane zagłówki, dodatkowe poduchy w siedziskach i oparciach, pufy, barki, np. narożnik BARTOSZ, AGOSTINO, czy narożnik CALVIN z dodatkową funkcją relaksu, tj. wysuwanym siedziskiem. W narożnikach zostało również zastosowane trwałe i wygodnie wypełnienie, np. sprężyny faliste i specjalne pianki.