moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Druk wielkoformatowy od Intprint.pl

Niedziela, 6 czerwca 2021
  • Druk wielkoformatowy od Intprint.pl

Druk wielkoformatowy to technologiczna metoda nanoszenia wzoru kolorystycznego na materiały typu rolkowego.

Unikalną cechą takiego nadruku jest doskonała jakość gotowego obrazu.

W druku wielkoformatowym stosuje się kilka rodzajów atramentów, a mianowicie atrament solwentowy, atrament ekosolwentowy, atrament lateksowy i atrament na bazie wody. Taka metoda druku pozwala w krótkim czasie wytwarzać produkty reklamowe i informacyjne o różnej wielkości, w tym szczególnie duże. Tą metodą produkowane są brandmowery i stojaki mobilne, banery drogowe i billboardy o charakterze reklamowym, słupy, plakaty i grafiki podłogowe.
 
Stosując druk wielkoformatowy zdobią witryny sklepowe, tworzą szyldy, ozdabiają pojazdy i tak dalej. Drukowane są również banery jako najpopularniejszy i najbardziej pożądany rodzaj reklamy.
 
W formacie podstawowych materiałów, na które nanoszony jest druk wielkoformatowy, rzemieślnicy używają papieru fotograficznego, folii samoprzylepnej, płócien banerowych, płótna, a nawet tapet o dowolnej strukturze.
 
Zadrukowana powierzchnia, w zależności od użytego materiału, może mieć ponad trzy metry szerokości (mniejszy bok). W przypadku szczególnie dużych obrazów, takich jak uliczne billboardy, stosuje się klejenie.
 

Druk wielkoformatowy można zamówić w Intprint.pl pod adresem  https://intprint.pl/

 
W przypadku małych form, na przykład plakatów lub naklejek, stosuje się cięcie technologiczne (cięcie). Technologia ta pozwala na produkcję materiałów informacyjnych i reklamowych o dowolnej wielkości.
 
Firma produkcyjno-reklamowa Intprint.pl świadczy usługi metodą druku wielkoformatowego na naszym nowoczesnym sprzęcie. Do rysowania obrazów używane są atramenty solwentowe i ekosolwentowe. Należą do szczególnie trwałych barwników, które nie boją się bezpośredniego nasłonecznienia, podwyższania i obniżania temperatury oraz wilgotności. Rozdzielczość waha się od 360 do 1440 dpi.
 
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, wysokiej jakości materiałów oraz trwałych atramentów gwarantujemy najwyższe standardy jakości naszych produktów. Materiały reklamowe firmy Intprint.pl, wykorzystujące metodę druku wielkoformatowego, przez długi czas zachwycają jasnością kolorów i wyrazistością obrazów.
 
Druk wielkoformatowy na siatce Mesh jest używany do dużych produktów - powyżej 50 metrów kwadratowych. Jest to specjalny materiał, odpowiedni do drukowania niestandardowych dużych rozmiarów. Jego główną zaletą jest stosunkowo niewielka waga oraz możliwość przepuszczania powietrza i światła. Eliminuje to problem obciążeń wiatrem na powierzchni.
 
Świetnym chwytem reklamowym jest zastosowanie nadruku samoprzylepnego.
 
Specjaliści firmy tworzą na nim kolorowe i jasne, przykuwające uwagę materiały reklamowe.
 
Pracownicy firmy świadczą pełen zakres usług:
  • tworzą układy projektowe;
  • drukują bezpośrednio;
  • wykonują obróbkę po druku: klejenie, cięcie;
  • a także - wzmocnią brzegi płótna, laminują;
  • wykonują montaż konstrukcji mobilnych w naszym warsztacie;
  • montaż konstrukcji nieusuwalnych jest wykonywany na miejscu u klienta.
 
Masz możliwość złożenia wymaganego zamówienia na stronie https://intprint.pl/. Podejmujemy się zarówno realizacji dużego nakładu reklamowego dla renomowanej firmy, jak i zamówienia indywidualnego przy produkcji jednostkowej. Wykonujemy prace na wszystkich typowych formatach reklamowych i według indywidualnych parametrów. W razie potrzeby realizujemy zlecenie najszybciej jak to możliwe.