moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie pożegnał się z mundurem

Piątek, 14 maja 2021
  • Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie pożegnał się z mundurem

W piątek, 14 maja, o godz. 9.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie odbyło się pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie asp. szt. Krzysztofa Kaczmarka, który po prawie 30 latach służby w mundurze policyjnym postanowił przejść na zasłużoną emeryturę.

Ze względu na obostrzenia związane z chorobą Covid-19, uroczystość odbyła się w nielicznym gronie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Asp. szt. Krzysztof Kaczmarek rozpoczął służbę w marcu 1991 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Bydgoszczy, którą zakończył we wrześniu 1992 roku.

Powtórne przyjęcie do służby miało miejsce w styczniu 1993 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie. W czerwcu 2017 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie.

Asp. szt. Krzysztof Kaczmarek, w trakcie swojej służby był nagradzany między innymi brązową odznaką „Zasłużonego Policjanta” i srebrnym medalem za długoletnią służbę (postanowieniem Prezydenta RP z 3 lipca 2020 roku).

Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki podziękował Panu Komendantowi za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz życzył dalszych sukcesów w życiu prywatnym.
źródło: Policja