moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
  • Radny Artur Kuczma przechodzi do partii Szymona Hołowni

Artur Kuczma, radny Rady Miasta Gniezna, poinformowało dzisiaj na swoim fanpage'u, że opuszcza szeregi Nowoczesnej i przechodzi do partii Polska 2050 Szymona Hołowni.

Jak czytamy na fanpage’u Artura Kuczmy:

To dla mnie naprawdę ważny moment w życiu. Chciałem Was poinformować, że opuściłem szeregi Nowoczesnej, dziękuję wszystkim za dotychczasową współpracę właściwie od samego początku. Jestem wdzięczny za doświadczenie, które nabyłem a także za wiele wspaniałych znajomości, mam nadzieję, że chociaż część z nich będzie kontynuowana i spotkamy się jeszcze nie raz wspólnie pracując na rzecz naszych lokalnych społeczności i całego kraju. Będę dopingował Nowoczesną oraz ludzi, którzy ją tworzyli i cały czas tworzą.
Podjąłem decyzję o dołączeniu do Polska 2050, chcę pomóc w budowie tego ruchu oraz lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Dziękuję za zaufanie! Ja również uwierzyłem Szymon Hołownia, wiem, że taka osoba poprowadzi za sobą kolejne, chcące zmienić w Polsce jeszcze wiele. To właśnie tutaj odnalazłem marzenia oraz idee, które przyświecały mi kiedy rozpocząłem pracę na rzecz samorządu. Nie zmieniam swoich przekonań, wartości, poglądów. Cały czas będę walczył o nowoczesne, demokratyczne państwo!
Pozostaję członkiem klubu radnych Koalicja Dla Pierwszej Stolicy, w mojej pracy samorządowej nie zmieni się absolutnie nic, nadal będę robił co w mojej mocy aby mieszkańcom Królewskie Gniezno żyło się lepiej!

tekst: Andrzej Bukowski