moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Otwierają się kolejne kluby, restauracje i siłownie ... niestety nie w Gnieźnie

Wtorek, 2 lutego 2021
  • Otwierają się kolejne kluby, restauracje i siłownie ... niestety nie w Gnieźnie

Dzięki Interaktywnej Mapie Wolnego Biznesu można zobaczyć, gdzie w Polsce otworzyły się restauracje, kawiarnie, kluby, siłownie i hotele. Nie wszystkie punkty są naniesione na mapę. Niestety, jak udało nam się ustalić, mimo zapowiedzi, w Gnieźnie nie otworzył się żaden punkt gastronomiczny. W Poznaniu natomiast działa już ponad 60 kawiarni i restauracji serwujących posiłki na miejscu.

Dzięki Interaktywnej Mapie Wolnego Biznesu każdy może zobaczyć, gdzie wypić kawę lub zjeść posiłek na miejscu. Na mapie oznaczone są również działające siłownie i hotele. Niestety nie ma żadnego punktu z naszego powiatu. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, podpisania porozumienia na Rynku, gastronomia w Pierwszej Stolicy nadal działa tylko na wynos. W stolicy Wielkopolski natomiast działa ponad 60 restauracji oraz kawiarni i z każdym dniem do listy dołączają kolejne. Jak można się spodziewać, to właśnie tam ruszą mieszkańcy Gniezna w najbliższy weekend.

Link do Interaktywnej Mapy Wolnego Biznesu:
https://newsmap.pl/biznes/

Warto pamiętać, że nie wszystkie lokale są naniesione na mapę. Szukajcie w internecie, w szczególności na stronach Poznańskiej Izby Gastronomii spisu restauracji, które serwują posiłki na miejscu. Bez problemu zjecie sushi, pizzę lub nawet weźmiecie udział w "imprezie sylwestrowej".
 
tekst: Andrzej Bukowski