moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Osiedle Leśne Zacisze - domy dla wymagających i ceniących spokój

Poniedziałek, 25 stycznia 2021
  • Osiedle Leśne Zacisze - domy dla wymagających i ceniących spokój

Osiedle Leśne Zacisze to kompleks domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i jednorodzinnej o powierzchni użytkowej od 75 do 170 metrów kwadratowych. To największe tego typu przedsięwzięcie w naszym regionie. W niesamowity sposób łączy ponadczasową architekturę, elegancję i wysoki standard wykończenia, wykorzystując przy tym piękne, naturalne umiejscowienie.

Osiedle Leśne Zacisze powstaje na pograniczu Cielimowa i Żydowa, otoczone Lasem Miejskim, bezpośrednio przy granicy Gniezna, około 20 minut drogi od Wrześni oraz 50 minut od Poznania. Oddzielenie od drogi krajowej nr 15 szerokim pasem zieleni sprawia, że mieszkańcy osiedla będą mieli wrażenie jakby znajdowali się w samym środku lasu. Niesamowite poczucie komfortu, wysoki standard wykończenia, otoczenie natury, a do tego rozbudowane zaplecze rekreacyjne (dwa wielofunkcyjne boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, strefa aktywności dla seniora) oraz planowana budowa przedszkola i żłobka wyróżniają ten projekt na tle innych osiedli.
Obecnie rozpoczyna się budowa sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz sieci światłowodowej. Między domami powstanie komfortowa sieć osiedlowych dróg, chodników i parkingów z kostki brukowej oraz powierzchni asfaltowej, oświetlonych energooszczędnymi lampami LED.

Plan zagospodarowania przestrzennego był opracowywany w szczegółach przez okres 2 lat. To sprawiło, że dzięki zaangażowaniu inwestora w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nigdy nie powstaną żadne zakłady pracy uciążliwe dla otoczenia.
Cisza i spokój są tutaj postawione na pierwszym miejscu co gwarantuje, że Leśne Zacisze jest idealnym miejscem do wypoczynku  oraz wytchnienia od codziennej aktywności w mieście.

Całość inwestycji została podzielona na 3 etapy. Obecnie trwa sprzedaż domów 1 etapu. Szczegóły można znaleźć pod danymi kontaktowymi:

Biuro sprzedaży
HOFF INVESTMENT sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Kolejowa 5-6
62-200 Gniezno
biuro@lesnezacisze-osiedle.pl
tel. +48 888 400 739
www.lesnezacisze-osiedle.pl

 
tekst: Informacja prasowa