moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Gnieźnieński jubiler stworzył biżuterię z symbolem Strajku Kobiet! W godzinę stała się lokalnym hitem!

Poniedziałek, 2 listopada 2020
  • Gnieźnieński jubiler stworzył biżuterię z symbolem Strajku Kobiet! W godzinę stała się lokalnym hitem!

Andrzej Cieśliński to gnieźnieński jubiler, który ręcznie wykonuje większość biżuterii, którą ma w ofercie. Dzisiaj zaprezentował pierścionek (obrączkę) z symbolem Strajku Kobiet. Takiego odzewu się nie spodziewał.

Obrączkę z symbolem Strajku Kobiet stworzyłem pod wpływem chwilowego impulsu - mówi Andrzej Cieśliński. Byłem na Strajku Kobiet, brałem w nim aktywny udział i pomyślałem, że przecież biżuteria jest kobietą, jest rodzajem żeńskim, więc dlaczego nie stworzyć czegoś fajnego i oryginalnego w tym klimacie. Czy się udało? Odzew jest naprawdę spory. Co ważne, jest to coś, co zostanie na lata, a może nawet na wieki. Symbol, pamiątka po tym, jak kobiety wyszły na ulicę walczyć o swoje prawa.

Jubiler zapewnia, że to dopiero początek. Powstanie cała kolekcja w tym klimacie. Dostępne są już także wisiorki i kolczyki. Niebawem pojawią się również bransoletki. Wszystko dostępne będzie zarówno ze srebra, jak i złota.

Zamówienia można składać za pośrednictwem fanpage’u na facebook’u: Andrzej Cieśliński Biżuteria lub w sklepie stacjonarnym przy ul. Warszawskiej 14.
 
tekst: Andrzej Bukowski