moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Sklep papierniczy Plastuś zaprasza!

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020
  • Sklep papierniczy Plastuś zaprasza!

Sklep papierniczy Plastuś istnieje od niedawna, ale jego personel pracuje w tej branży od 25 lat, więc punkt jest świetnie zarządzany. Czym wyróżnia się na tle innych tego typu miejsc? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym wywiadzie.

Sklep Plastuś to nowe miejsce na "papierniczej mapie Gniezna", ale dla Was to nie nowość. Cała załoga już pracowała w tej branży. Skąd decyzja o zmianie i "przejściu na swoje"?
Od dawna myślałyśmy o prowadzeniu własnego sklepu, a kiedy szef, u którego pracowałyśmy postanowił sprzedać firmę to uznałyśmy, że to ten moment i tak powstał Plastuś na ul. Farnej w Gnieźnie.

Co można kupić w Waszym sklepie?
W naszym sklepie można kupić wyprawkę szkolną, artykuły biurowe, dekoracyjne. Oferujemy również pudełka i torebki do prezentów, serwetki oraz papier do pakowania i wstążki

Za chwilę startuje rok szkolny. Czy dla Was to okres wytężonej pracy?
Można tak powiedzieć, ponieważ jest to czas kiedy oferujemy w naszym sklepie usługę owijania książek.

Co wyróżnia Was na tle konkurencji?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałyśmy, ale dużo. W branży papierniczej pracujemy już od 25 lat. Nasz sklep oferuje, oczywiście poza dostępnym towarem, życzliwą obsługę i poradę. Oczywiście, jak już wcześniej było wspomniane, owijamy książki. Jesteśmy firmą handlowo-usługową więc w przyszłości planujemy rozszerzyć nasz asortyment oraz wprowadzić dodatkowo usługę, która niech na razie zostanie tajemnicą.
 
tekst: Andrzej Bukowski