moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Volkswagen Sales Online

Poniedziałek, 29 czerwca 2020
  • Volkswagen Sales Online

Z każdym rokiem nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej "cyfrowe". Chętniej korzystamy z różnych portali internetowych, na których oglądamy różne produkty, zapoznajemy się z ich specyfikacjami i robimy zakupy. Wybuch pandemii koronawirusa jeszcze bardziej nasilił tę postępującą tendencję.

Volkswagen jako marka zawsze dbająca o oczekiwania swoich Klientów od 4 sierpnia br. uruchamia specjalną platformę internetową Volkswagen Sales Online, na której to Klient będzie mógł wybrać interesujący go samochód i sfinansować go poprzez promocyjną ofertę Volkswagen Leasing EasyDrive - online. Oferta finansowa skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jednoosobowych działalności gospodarczych i pozostałych firm.

Struktura platformy będzie bardzo prosta i intuicyjna. Klient wybiera na platformie dostępny do szybkiego odbioru samochód, następnie określa się jako osoba fizyczna lub firma, samodzielnie wybiera wysokość opłaty wstępnej, okres finansowania i pojawia się wysokość raty leasingowej. Na dalszym etapie Użytkownik dokonuje rejestracji na portalu, potwierdza swój wcześniejszy wybór składając zamówienie i wpłacając opłatę rezerwacyjną poprzez system DotPay. Salon w odpowiedzi przygotowuje zamówienie i kontaktuje się z Klientem. Na dalszym etapie Klient wypełnia online wniosek leasingowy i po uzyskaniu pozytywnej decyzji, po wniesieniu wymaganej opłaty wstępnej może wybrać sugerowany termin odbioru auta.

Później pozostaje tylko wizyta w salonie, podpisanie umowy leasingowej i odbiór wymarzonego Volkswagena.

Teraz słów kilka o samej ofercie finansowej. Klient może w ten sposób finansować zakup auta przez okres od 24 do 48 miesięcy. Możliwa opłata wstępna wynosi 0-20%, maksymalny roczny przebieg samochodu może wynieść 40 000 km. Na końcu okresu finansowania Klient ma dwie możliwości: zwrot albo wykup samochodu.

Oferta skierowana jest szczególnie do tych Osób, które w domowym zaciszu, wśród najbliższej rodziny wybierają swojego Volkswagena i ustalają dogodne dla Siebie warunki finansowe.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z tego portalu i wyboru aut spośród bogatej oferty samochodów magazynowych Dealera Volkswagen Berdychowski mieszczącego się w Poznaniu na ul. Owsianej 27.

Chcesz poznać szczegóły, zapraszamy do naszego salonu - odwiedź nas lub zadzwoń.

Monika Kowalewska-Gross
tel.: (61) 827 31 13
tel. kom.: 502 606 069

oraz

Łukasz Idczak
Sprzedawca samochodów osobowych
tel.: (61) 827 31 08
tel.. kom.: 605 408 250
tekst: Informacja prasowa