moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Dzielnicowy asp. Artur Bączek realizuje Plan Priorytetowy

Wtorek, 25 lutego 2020
  • Dzielnicowy asp. Artur Bączek realizuje Plan Priorytetowy

Dzielnicowi prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych Planów Działań Priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji, debat ze społeczeństwem oraz z bieżącej analizy zagrożeń.

Asp. Artur Bączek - dzielnicowy Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie rejonu VI (tel. służbowy 786 936 221 , e-mail: dzielnicowy.gniezno6@po.policja.gov.pl) informuje o wdrożeniu Planu Działania Priorytetowego przy ul. Biskupińskiej 25 w Gnieźnie.

We wskazanym rejonie dochodzi do naruszania przepisów prawa polegających na zatrzymywaniu się pojazdów w miejscu niedozwolonym pomimo widocznych znaków pionowych „zakaz zatrzymywania się”. W pobliżu znajdują się lokale, do których uczęszczają klienci, którzy często parkują pojazdy w tym miejscu. Dochodzi również do zakłócania ciszy nocnej oraz zaśmiecania terenu. Przywrócenie należytego stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego wymaga przedsięwzięć realizowanych w formie Planu Działania Priorytetowego. Termin realizacji - do 30 czerwca 2020 roku.
 
źródło: Policja