moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Pod Gnieznem powstaje Osiedle Natura! Ceny domów zaczynają się od 285 tys. zł!

Piątek, 24 kwietnia 2020
  • Pod Gnieznem powstaje Osiedle Natura! Ceny domów zaczynają się od 285 tys. zł!

Większość z nas marzy o zamieszkaniu w miejscu, gdzie króluje cisza i spokój, w oddali słychać śpiew ptaków, a w najbliższym otoczeniu znajduje się piękna przyroda. Teraz marzenia mogą stać się rzeczywistością, gdyż w naszej najnowszej ofercie posiadamy inwestycję Osiedle Natura.

To atrakcyjnie położone osiedle w sąsiedztwie lasu i jeziora w miejscowości Jankowo Dolne obejmujące 4 typy lokali. Teren osiedla jest uzbrojony dodatkowo dojazd do każdej działki jest możliwy poprzez utwardzoną drogę, co z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla przyszłych mieszkańców.

Do wyboru mają Państwo 4 typy budynków:
  • Domy parterowe o powierzchni 70 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz przestronnej łazienki.
  • Domy parterowe o powierzchni 80 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego.
  • Domy piętrowe o powierzchni 74 m2, składające się z: parter - salon z aneksem kuchennym, wc, piętro - 3 sypialnie oraz łazienka.
  • Domy piętrowe z garażem o powierzchni 103 m2, składające się z: parter - salon z aneksem kuchennym, wc, piętro - 3 sypialnie oraz łazienka.

Ceny domów zaczynają się już od 269 tys. zł!

Osiedle Natura zlokalizowane jest w malowniczej miejscowości Jankowo Dolne (gmina Gniezno) zaledwie 4 km od znanego sklepu „Mrówka” w Gnieźnie. Dojazd zapewniony jest poprzez ul. Roosevelta lub dzięki drodze nr 15 biegnącej nieopodal tego terenu. Teren otulony jest lasem, a w niedalekim sąsiedztwie (500-700 m) znajduje się Jezioro Strzyżewskie. Taki krajobraz zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój oraz możliwość rekreacji czy wypoczynku na świeżym powietrzu. W Jankowie Dolnym znajduje się również Zespół Szkół - szkoła podstawowa oraz przedszkole. Około 10 minut jazdy od osiedla znajduje się centrum handlowe „Galeria Gniezno”, która zapewnia dostęp do licznych sklepów oraz usług, a także „Castorama”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.mtg-inwest.pl

Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły:
  • 531 300 940 Ania
  • 785 863 008 Marek
  • mtg@mtg-inwest.pl
tekst: Informacja prasowa