moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Premiera Roku w salonach firmy Szpot

Środa, 4 grudnia 2019
  • Premiera Roku w salonach firmy Szpot

Na takie wydarzenie warto czekać nawet kilka lat. Już w najbliższy piątek, 6 grudnia i w sobotę, 7 grudnia, w salonach marki Opel firmy Szpot odbędą się dwie Wielkie Premiery - Nowej Corsy i Nowej Astry. To wszystko w ramach Dni Otwartych.

Miejska, zwinna Corsa i kompaktowa, rodzinna Astra oczarowują nowoczesną, usportowioną sylwetką, gamą rozwiązań wspomagających kierowcę w bezpiecznym prowadzeniu, najnowocześniejszymi funkcjami łączności oraz efektywnymi jednostkami napędowymi. Szeroka gama zalet sprawia, że każda jazda Nową Corsą i Nową Astrą okazuje się po prostu ... wyjątkowa.

Nowa Astra, jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji, zachwyca obniżoną o nawet 21% emisją CO2 oraz niskim poziomem zużycia paliwa, a Nowa Corsa - także proekologiczną wersją z napędem w pełni elektrycznym o zasięgu do 330 km.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Nową Corsą i Nową Astrą podczas Dni Otwartych w salonach Firmy Szpot. To idealna okazja, aby z bliska przyjrzeć się kolejnym odsłonom bestsellerów Opla, poznać ich zalety, a także sprawdzić je w praktyce podczas jazdy testowej.

Odwiedź jeden z salonów - w Swarzędzu ul. Wrzesińska 191 lub Poznaniu ul. Kaliska 2 zrób zdjęcie lub stwórz hasło promocyjne i wygraj jeden z dwóch Voucherów na usługi serwisowe. Na najmłodszych będzie czekał Święty Mikołaj ze słodkimi niespodziankami. Najbliższy piątek 6 grudnia oraz sobota 7 grudnia 2019 roku. Nie może Ciebie zabraknąć w salonach marki Opel firmy Szpot ! Więcej informacji na stronie www.szpot.pl
tekst: Informacja prasowa